Minimum sexu - manžel nikdy nezačne

Anonymní
5.8.13 09:21

Minimum sexu

Ahoj, s manželem jsme teprve 3,5 roku. V soužití je vše idealní. Jen velmi radikalně ubyla chuť na sex a to ze strany mé i manželovi. On byl ale takový, že za náš vztah jen parkrat začal on v sexu. Vždy jsem musela projevit iniciativu já a hned se chytl a v pohodě. Jen mi chybělo to, že po mě jakoby netouží, několikrát jsem mu to řekla a bylo mi řečeno, že se stydí začínat :-O. Tak se chvilku snazil a pak to zas najelo do starých kolejí. V současné době spolu spíme tak 3×do měsíce. A já ani nemám chuť. On asi taky ne, jinak by snad začal? Nevím připadá mi to nenormální. Nebo to nemám řešit když to ani jednomu nevadí?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24598
5.8.13 09:28

Tak když se stydí, tak začínej pořád ty, třeba ho naučíš na sex, a jak to budete víc dělat, tak pak přestaneš a hold bude začínat on, když mu to bude chybět. Pokud ne, tak se ho zeptej kde to vázne,..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11595
5.8.13 09:30

Hele, pokud ani on, ani ty nemáte častěji chuť, tak to neřeš. Důležité je, aby vám to vyhovovalo. Nesrovnávej se s jinými. Ono je takových párů možná víc, než si myslíš. Nikdo se ale nechlubí tím, že má sex jednou do měsíce, za to že ho má každý den, to se lidi rádi pochlubí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
5.8.13 09:30

Já bych to neřešila, oba dva jste spokojení, tak o nic nejde. Však nikde nejsou tabulky kolikrát měsíčně se na to má v určité fázy manželství hupsnout :lol:
Tobě i manželovi to stačí tak to neřeš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
563
5.8.13 09:31

Ahoj, jako kdybych to psala já. Taky si ve všem s manželem rozumíme, jsme spolu pět let, máme dvě děti a sex je k ničemu. Postupně ho ubývalo a teď mně přijde, že se spolu tak třikrát měsíčně vyspíme, abysme si to mohli odškrtnout, jakože sex byl a vše je v pořádku. Ale štve mě to, hlavně mě štve, že manžel nemá očividně o nic větší chuť než já, občas si říkám, že jestli to takhle povedeme dál, dostane jednou chuť najít si bokovku, pak si zas řeknu, že mně to takhle v podstatě vyhovuje, tak třeba to opravdu vyhovuje i jemu :nevim: On je unavený z práce, já z miminka, oba z péče o starší dcerku, večer se svalíme k televizi a držíme se za ručičku a to je vše. Víc než sex ho potěší, když mu namasíruju hlavu či záda :roll: Jediná doba, kdy sexujeme každý den, je dovolená, to je jak vyměněnej. Ale ta je jednou za rok :pocitac:
No každopádně si ráda počkám, co ti kdo poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
5.8.13 09:34

Pokud vám to vyhovuje, tak proč se do něčeho nutit? Každý. Má jiný apetit.;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38179
5.8.13 09:47

Moc vám holky nerozumím, co vlastně chcete.
Vždyť vám to klape, máte stejné potřeby, tak proč některé z vás jsou dokonce naštvané že manžel nemá větší chuť než vy?
Já pokud si představím, že bych to potřeboval 3× za měsíc a žena by se toho dožadovala každý druhý den, tak bych se z toho asi zbláznil, měl bych strach chodit večer do postele, nevím jak bych takovej vztah zvládal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
5.8.13 09:50

Ahoj, já nejsem neštvaná, jen si nejsem jistá, že manžel je takhle spokojený. Je to prostě nejistota, jestli ho ještě přitahuju a tak. Takže, Heinekene, je podle tebe muže normální chtít sex třikrát měsíčně? Jak to chlapi mají?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38179
5.8.13 09:58
sanyaa píše:
Ahoj, já nejsem neštvaná, jen si nejsem jistá, že manžel je takhle spokojený. Je to prostě nejistota, jestli ho ještě přitahuju a tak. Takže, Heinekene, je podle tebe muže normální chtít sex třikrát měsíčně? Jak to chlapi mají?

To se nedá říct jak to muži mají, každý to má jinak. :think: :nevim:
Mně by to samozřejmě nestačilo, je to podprůměr.
Já si myslím že jestli je spokojený poznáš celkově na vztahu, jak se k tobě chová a tak nebo si zkuste v klidu spolu o tom promluvit.
Myslím si ale že pokud by mu sex chyběl, tak by byl ve stresu, možná by se k tobě choval hnusně a tak bys to asi poznala.
Pokud je utahaný z práce tak by to klidně bylo možné, že už pak nemá chuť ani sílu na sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
5.8.13 09:59

Mě přijde, že všude kde přijdou děti, sex se stáhne do ustraní, vše dětičkám, mám druhého manžela a je to uplně stejné, milujeme se, ale sexu ubylo a přibylo starostí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
5.8.13 10:02

@Heineken
Tak děkuju za odpověď, manžel je v nekonečné pohodě. Budu mu teda dál masírovat záda a budu v klidu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38179
5.8.13 10:05

@sanyaa
Tak vidíš, tak to pusť z hlavy a buď ráda že máte oba dva stejné potřeby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
5.8.13 10:12
@Anonymní píše:
Ahoj, s manželem jsme teprve 3,5 roku. V soužití je vše idealní. Jen velmi radikalně ubyla chuť na sex a to ze strany mé i manželovi. On byl ale takový, že za náš vztah jen parkrat začal on v sexu. Vždy jsem musela projevit iniciativu já a hned se chytl a v pohodě. Jen mi chybělo to, že po mě jakoby netouží, několikrát jsem mu to řekla a bylo mi řečeno, že se stydí začínat :-O. Tak se chvilku snazil a pak to zas najelo do starých kolejí. V současné době spolu spíme tak 3×do měsíce. A já ani nemám chuť. On asi taky ne, jinak by snad začal? Nevím připadá mi to nenormální. Nebo to nemám řešit když to ani jednomu nevadí?

Já bych vám pustila film typu málo děje málo oblečení. Zkus ho nechat omylem v přehrávači. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
5.8.13 10:33
@Heineken píše:
Moc vám holky nerozumím, co vlastně chcete.
Vždyť vám to klape, máte stejné potřeby, tak proč některé z vás jsou dokonce naštvané že manžel nemá větší chuť než vy?
Já pokud si představím, že bych to potřeboval 3× za měsíc a žena by se toho dožadovala každý druhý den, tak bych se z toho asi zbláznil, měl bych strach chodit večer do postele, nevím jak bych takovej vztah zvládal.

Souhlas. Hezký příspěvek :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
lihow
5.8.13 11:26

únava

Pokud na dovolené je to pak každý den, je to normální stres, či únava z práce. Muži pak nefungují podle mnohých naivních představ.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama