Jak být dobrou matkou a zároveň partnerkou?

267
4.8.13 19:49

Bát dobrou matkou,ale zároveň i partnerkou?

Ahoj holky, mám takový problém… a asi určitě nejsem sama:-) Celý den běhám okolo malé, snažím se ze sebe vydat to nejlepší, a být dobrá maminka. Přítel přijde domů z práce a teď ještě jak zvládnout roli partnerky? co není upocená, rozcuchaná.. a unavená?..po celém dni vždy ani nemám už chuť na sex, a chtěla bych nějak oživit vztah. Jak to zvládáte vy, nebo čím trošku oživit vztah? díky předem za odpovědi:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

267
4.8.13 19:51

*omlouvám se za překlep v nadpisu:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
4.8.13 19:52

Nevim, nezvladam :roll:
momentalne mame denne 33stupnu, prcek 11m, ja tehotna, jsem rada, ze se vecera dockam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.13 19:56

Sedela jsem u kadernice a v casopise byl o tomto clanek. a dost me dostala veta: jsem tak unavena - hlavne at se na me nebo do me neudela, musela bych do sprchy. od te doby jsem trochu zmenila pristup, ikdyz me to stoji hodne sil. :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
4.8.13 19:59

@skrudzz jak to zvládám? No, prostě jsem taková, jaká jsem, stíhám to, co stíhám a co nestíhám, tak z toho nešílím… nesnažím se hrát na dokonalou, co všechno zvládne a tak nad tím vším ani nestačím přemýšlet… a když mám chuť nic nedělat, tak nic nedělám (nebo teda hrabu se v šutrech a korálkách a relaxuji)… a když přijede manžel domů, tak holt někdy mám na něho děsnou chuť a někdy se jen tak lehce svalím vedle něho na sedačku a padnu… ale zase je pravda, že protože jsem na všechno celý týden sama a on jezdí domů vždycky až na víkendy, tak se na sebe těšíme zatím pořád, za těch devět let téměř stejně jako na začátku… (jo, a než přijede, tak se učešu ;) abych nebyla rozcuchaná, takovou stačí, že vidí v posteli) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
4.8.13 20:00

@elyzabeth b. bože, to je strašný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3183
4.8.13 20:02
@Ali-Ali píše:
Nevim, nezvladam :roll:
momentalne mame denne 33stupnu, prcek 11m, ja tehotna, jsem rada, ze se vecera dockam :mrgreen:

Napodobne :lol:

Jinak teda ja mam doma zrejme poklad v tomhle smeru. Muj manzel chape moji roli matky a zeny v domacnosti - sam mel moznost si vyzkouset prime nepritomnosti :lol: Takze chape, kdyz vecer padnu za vlast… Ale sem tam zvladnu i neco navic, aby chudak moc netrpel :palec: Navic teda my mame uz ctyrletacku, takze je to snazsi a netreba kolem ni behat jako ocasek. Predtim to bylo spis o tom, najit si tu spravnou cestu, jak a co delat, abych zvladala dite i manzela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
4.8.13 20:11

Tak my máme tu výhodu, že se vidíme dost málo na náš vkus, takže se na sebe furt těšíme. A další výhodou je, že u nás jsem já ta víc „nadržená“.
Ale pro větší klid v rodině jsem přestala hysterčit, nejezdím tady nonstop se smetákem a nesnažím se hrát na paní „všechnonasvětěsamazvládnu“. Prostě, co není tak není. Když nechci, tak nic nedělám, relaxuju a ještě se k tomu hrdě přiznám. Občas se u nás třeba týden neuklízí (rozuměj, hrubý úklid jo, ale na prach či vytírání se prostě vyprdnu) a já se zabývám jen sebou a dětmi, to dělá hodně.
Pak mám sílu na takové blbůstky, jako je vítat ve čtyři ráno muže ve dveřích jako vyvoněná, culíkatá, sexy školačka apod. :-)
Na druhou stranu, když padnu za vlast, aniž bych měla sílu skočit do sprchy, natož na nějaký akrobatický akt, tak to můj partner chápe a jen se směje. A platí to samozřejmě i z opačné strany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1957
4.8.13 20:11

S mrňousama to jde těžko. Asi bych mu strčila dítě, ať ho okoupe a uspí. Pak bych ho požádala o masáž zad… Chlapům prý je vesměs jedno, jestli jsme nějak extra načinčané, hlavně potřebují tělesný kontakt. Ten je důležitý… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13914
4.8.13 20:12

Ja zjistila, ze kdyz se staram o sebe, je mi lip, mam lepsi naladu, jsem lepsi mama a jsem pro muze vic pritazliva, takze nezanedbavat sebe

zacvicim si, osprchuju se, pak pripravim snidani a hned mam dobrou naladu, cim vic se smeju ja, tim je fakt doma celkove lip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48775
4.8.13 20:25

Tak já mám doma 3 děti a snažím se být neupocená, upravená, 2 starší děti (5 a 2r.) se zabaví hraním si, když potřebuju trávit čas v koupelně a nejmalší 3 měs. toho si dám do houpátka a jde klidně se mnou do koupelny, když se potřebuju osprchovat, oholit, vyfoukat a vyžehlit vlasy, většinou během foukání vlasů usne, že ho to uspává a někdy syna zabaví dcery, že na něj mluví a hrají si z hrkátkama. Večer má večerku prostřední a nejmladší dítě ve 20h. a starší malinko později, jak usnou a manžel nemá zrovna noční nebo se nedívá, tak se věnujeme sebě. Ráno jak vstaneme, tak vysaju a umyju podkroví a jak jdou spát po obědě děcka tak přízemí. Máme minimum nábytku, takže nějaké otírání prachu moc nezabere, při vysávání děcka asistují to jim neuškodí :jazyk: a při mytí podlahy je vyšlu ven si hrát nebo spí :mrgreen:. Nádobí dělá myčka, prádlo pere pračka :D.
Chce to si jen zorganizovat čas a děti zapojit do domácích činností, např. že si dám nejmenšího do houpátka, on se dívá co dělám a je spokojený.
Mě chuť na sex nepřešla ba naopak, se mi zbláznily hormony a můžu furt :jazyk: :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2324
4.8.13 20:27

Bývala jsem unavená dokud jsem nezačala chodit na 4 dny v týdnu do práce. Tam si odpočinu od malého, povrchový úklid denně zabere max hoďku dopoledne a večer jen sklidím hračky. Takže nemám ani být z čeho strhaná. Unavená jsem jen v sobotu večer, velký úklid, oběd dělám tak aby byl i na neděli a večer fakt padám. V neděli nehnu ani prstem, max nádobí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
4.8.13 20:33

@skrudzz Koukám, že jsi pořád s tím „svým“…máš můj obdiv…četla jsem tvé deníčky a hodně mi připomíná mého ex…no…
Pokud se ten tvůj vrací domů ve stejnou dobu, skočila bych do sprchy půl hodinky před jeho příchodem…+ maxi dávka antiperspirantu…trochu toaletní vody…čisté oblečení…(na tělová mléka a parfémy zapomeň…budeš se víc potit)
Sprcha-střídat vlažnou a studenější vodu…probere tě to…
Domácnost-snaž se udělat všechno dopoledne, dokud není vedro…odpoledne podle možnosti odpočívat…umýt si vlasy (chce to dobrý střih, budeš mít méně práce s úpravou)
A občas se vůbec nic nestane, pokud přítel přijde domů a TY DOMA NEBUDEŠ…to bude teprve změna…!!! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
14857
4.8.13 20:33

Nekdy to zvladam lepe, nekdy hur, zalezi jak se to na me navali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
4.8.13 20:40

Děkuji všem za odpovědi :-)
Obdivuji vás jak to zvládáte, já ráno sice stihnu skoro vše.. ale naší malé je 6 měs. a je hodně náročná, co se týče pozornosti.. Uspávání je přímo horor večer, takže mi s toho brekotu už pak přejde i chuť na sex, přítele odpálkuju, a jdu spát.. ( zní to hrozně, já vím :D ) přítel se naštve, a mě to štve také.. ale prostě si nedokážu užit sex. navíc mi přijde.. že je strašně stereotypní..pořád jen postel, postel, postel… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama