Dilema - mám odejít od přítele?

Anonymní
4.8.13 16:02

Dilema-nevěra moje

Zakládala jsem tu hodně diskusi o tom jaký mam vztah a jak sním naložit dál! Jsme spolu 2 roky (děti nemáme!) a přítel stačil za tak krátkou dobu zpackat už dost věci! Facka padla! A strkáni a ponižování mě je na dost dennim pořádku! Nic není nikdy dobré vše zkazim a sem na hovno! Okradl mě celkem asi 3 krát a to jednou ve chvili kdy sem nebyla možná se bránit vratila jsem se s nemocnice po operaci a zjistila že namáme ani kč s peněz co sem mu tu nechala na jidlo! (prohrál je v bednách které mu nejsou cizí ani ted)! Noční řádení s kámošema je běžné a víkendy s klukama taky ( nebyli sme ani ne dovolene ani na výletě ani do krámu mě neveme)!..a poslední rána když přišel zfetovanej jak pumpa stim že do práce nejde a co stalo se! Podotýkám je o 12 let starší než já (žádný mladík!)Křivdila bych mu sex je pravidelný a oba si ho užíváme..a pokud není zrovna pod vlivem alkoholu je na mě hodnej a nake to hezké slovo prohodí! Ale k věci objevil se přítel s dávna s kterým sem dřive prožívala milenecky vztah..a začal psát ty krásná sluvka plná lásky a okouzlení a já ted nevim či do toho jít či ne…(bojim se snad odejit od nynějšího přitele-NE jen potřebuju nakopnout! Šli byste do toho? Odsoudite mě že jsem kuva ale jsem jen člověk a city a něhu snad potřebuje každá… pomohla vám něvěra se posunout dál?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

K-Black
4.8.13 16:05

Jéžiši proč ku.rva, žiješ s idiotem tak běž ne? :roll: akorát já moc neuznávám z postele do postele, myslím že když je ve vztahu s magorem tak by měla být chvilku sama, dát se do pořádku hlavně po psychické stránce, protože si z minulého vztahu nějaká trápení, tak aby zbytečně nehledala mouchy kde třeba nejsou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
5502
4.8.13 16:06

Nebuď nevěrná, nynějšího blba pošli do háje, což už si měla udělat dávno, a dál se uvidí… nevěra v tvém případě je naprosto zbytečná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461

8o Tohle snad ani nemůže být pravda :nevim:
nevěru určitě ne, akorát tě zmlátí, ne-li zabije. Odejdi úplně :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2324

Ikdyby se nenašel druhý chlap, dávno bych s tím tvým nebyla!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6884
4.8.13 16:07
@Anonymní píše:
Zakládala jsem tu hodně diskusi o tom jaký mam vztah a jak sním naložit dál! Jsme spolu 2 roky (děti nemáme!) a přítel stačil za tak krátkou dobu zpackat už dost věci! Facka padla! A strkáni a ponižování mě je na dost dennim pořádku! Nic není nikdy dobré vše zkazim a sem na hovno! Okradl mě celkem asi 3 krát a to jednou ve chvili kdy sem nebyla možná se bránit vratila jsem se s nemocnice po operaci a zjistila že namáme ani kč s peněz co sem mu tu nechala na jidlo! (prohrál je v bednách které mu nejsou cizí ani ted)! Noční řádení s kámošema je běžné a víkendy s klukama taky ( nebyli sme ani ne dovolene ani na výletě ani do krámu mě neveme)!..a poslední rána když přišel zfetovanej jak pumpa stim že do práce nejde a co stalo se! Podotýkám je o 12 let starší než já (žádný mladík!)Křivdila bych mu sex je pravidelný a oba si ho užíváme..a pokud není zrovna pod vlivem alkoholu je na mě hodnej a nake to hezké slovo prohodí! Ale k věci objevil se přítel s dávna s kterým sem dřive prožívala milenecky vztah..a začal psát ty krásná sluvka plná lásky a okouzlení a já ted nevim či do toho jít či ne…(bojim se snad odejit od nynějšího přitele-NE jen potřebuju nakopnout! Šli byste do toho? Odsoudite mě že jsem kuva ale jsem jen člověk a city a něhu snad potřebuje každá… pomohla vám něvěra se posunout dál?

uprimne, jaka budoucnost te ceka s nekym, kdo je gambler a fetak? i kdyby se nenasel pritel z minulosti mazala bych pryc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5110
4.8.13 16:08

Tak když už ses rozhodla, tak gratuluju!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
4.8.13 16:18

Toho tvýho současnýho přítele bych teda už dávno kopla do p.dele, i kdyby se žádnej jinej chlap neobjevil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.13 16:21

Taky bych sním už davno nebyla! Kdybych nebyla taková naivní husička co se neumí rozcházet..a ted přišlo tohle (je to krásné a toužící) už jen po písmenkách -což by se mělo brzo změnit v realitu! Nevěru neuznávám hnusí se mi a nikdy sem nevěrná nebyla ale ted cítím že zase žiju že jsem eště žádaná a někoho pořád zajimá muj názor a mé pocity..jen se bojim aby to ten muj nezjistil jinak by mě zmaloval asi solidně (při rozchodu bych se nikdy nepřiznala a odešla s nákych takových duvodu co sme popsala, pokud bych dostala vzpruhu se k tomu vzchopit.. snad to beru jako odpušteni za to co chci udělat…

• Nahlásit
  • Citovat
7633
4.8.13 16:22

Přečti si po sobě popis současného partnera… Myslíš, že by jsi s takovým člověkem byla šťastná? Utíkej, a to hodně rychle :!.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
4.8.13 16:25
@Anonymní píše:
Taky bych sním už davno nebyla! Kdybych nebyla taková naivní husička co se neumí rozcházet..a ted přišlo tohle (je to krásné a toužící) už jen po písmenkách -což by se mělo brzo změnit v realitu! Nevěru neuznávám hnusí se mi a nikdy sem nevěrná nebyla ale ted cítím že zase žiju že jsem eště žádaná a někoho pořád zajimá muj názor a mé pocity..jen se bojim aby to ten muj nezjistil jinak by mě zmaloval asi solidně (při rozchodu bych se nikdy nepřiznala a odešla s nákych takových duvodu co sme popsala, pokud bych dostala vzpruhu se k tomu vzchopit.. snad to beru jako odpušteni za to co chci udělat…

prosit o odpusteni by mel tvuj partner :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
4.8.13 16:28
@Anonymní píše:

jaký odpuštění? 8o vždyť se k tobě chová jak k handře :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
traktorka
4.8.13 16:35

Běž pryč, bude ti stoprocentně líp,… brzy budeš třeba chtít založit rodinu a jen ti utíká zbytečně čas s takovým 8o

• Nahlásit
  • Citovat
3168
4.8.13 16:37

Nevím, jestli máš kam odejít, nebo můžeš současného přítele vyhodit z bytu, ale každopádně jestli je pravda co jsi o něm napsala, tak se vůbec nerozmýšlej a odejdi, i kdyby to s tím novým nevyšlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
4.8.13 16:37

Moje zásada je neopouštět chlapa pro jinýho chlapa, ale v tomhle případě dělám vyjímku, pověš se na krk tomu zamilovanýmu, i kdyby tě měl za měsíc kopnout do zadele, tak svůj účel to splní a ty aspoň nebudeš s tím hovadem, se kterým jsi teď :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama