Miniřízečky

1
15.1.20 11:07

Miniřízečky

Ahoj, dáte někdo doporučení kde v Praze objednat dobré, chutné miniřízečky na oslavu narozenin? Moc díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18285
15.1.20 11:15

Každá správná emiminacka bydlenka ti tu poradí, že je máš usmazit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
15.1.20 11:27
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5110
15.1.20 11:29
@Bubla Bůčková píše:
Každá správná emiminacka bydlenka ti tu poradí, že je máš usmazit :lol:

Přesně… Já smažila na oslavu ze 3kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
15.1.20 12:03
@Veru1987 píše:
Přesně… Já smažila na oslavu ze 3kg.

já ze 4 kg :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5110
15.1.20 12:34
@stinga píše:
já ze 4 kg :P

My k těm řízečkům ještě pekli vepřové a špalíku kuřecí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.20 12:38

Dobry den,
co se tyka kvality, doporucuji http://www.babiccinrozvozjidel.cz/…rna-catering

I kdyz samozrejme si to zaplatite.

Zenske, samozrejme to vi i zakladatelka ze je to lepsi udelat sama, ale nekdy holt prijdou prilezitosti na ktere se to proste nestiha, prece jen minirizecky jsou vic narocne casove nez velke rizky. Ja delala na oslavu jednou 1kg a uz nikdy vice. obalovani trvalo nekonecne a nestihla jsem se pak sama ani prevleci, cela jsem smrdela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
15.1.20 12:38

Libeřské lahůdky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7262
15.1.20 12:55

@NovyAnonym Libeňské mám rád, ale zrovna řízky mi od nich nijak skvělé nepřijdou… Ale možná jsem náročný zákazník.
Zkusil bych prostě domluvit nějakou blízkou restauraci, kde umí dobré řízky. Případně jestli máte někde poblíž učňák, který má obor kuchař-číšník, tak většinou mají nějakou,,přidruženou" výrobu, kde si právě takovými službami vypomáhají a kolikrát je kvalita velmi slušná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
15.1.20 13:01

Sama je nezvládnete? Kuřecí kousky obalené v těstíčku a pote misto strouhanky pomlete cornflaky jsou mnamka a určitě to zvládnete i klasické řízečky. Budete je mit čerstvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
15.1.20 15:09

Brali jsme pres slevomat z te masinkove kavarny v butovicich, byl k tomu jeste salat, nemeli jsme nejake velke ocekavani, ale byli jsme prijemne prekvapeni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
15.1.20 15:36
@Anettgizmo píše:
Sama je nezvládnete? Kuřecí kousky obalené v těstíčku a pote misto strouhanky pomlete cornflaky jsou mnamka a určitě to zvládnete i klasické řízečky. Budete je mit čerstvé.

Tak jiste zvladne. Ale treba pani nechce stat pred oslavou hodiny u panve v zapachu smazeneho a oleje…a ja se ji vubec nedivim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat