Reklama

Miniškolka Brno-jih

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mystiq
Kecalka 111 příspěvků 04.02.17 15:28
Miniškolka Brno jih

Dobré odpoledne. Synovi budou v dubnu 2 roky a ráda bych mu poskytla více podnětů než jen se mnou doma. Navíc mám doma měsíční holčičku, se kterou bych od dubna chtěla chodit na cvičení pro děti. Máte tip na dobrou miniškolku, kam by ze začátku syn mohl jen např. na 2-3 hodinky, co bychom byly s dcerou na kroužku, a postupně by mohl chodit např. na 2 dopoledne v týdnu? Nejlépe Brno-jih a okolí. Děkuju…

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama