Reklama

Je možné dítě přihlásit do dvou školek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martaskovi
Povídálka 17 příspěvků 02.02.17 09:28
Je možné dítě přihlásit do dvou školek?

Zdravím, mám dotaz. Zanedlouho budeme bydlet v jedné vesnici a nejspíš budu jezdit jeden den do Brna na brigádu. Můj dotaz zní, zda můžu malou přihlásit např. na jeden den do brněnské školky a na zbytek týdne do školky na vesnici?

Děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 09:36

@Martaskovi Asi můžeš, pokud nespadají pod stejneho zrizovatele. Ale z praktického je hlediska je to dost blbost. Budes platit 2× plne skolkovne (ne jen pomernou cast), pro dite stres střídat skolky - jiný přístup, prostredi, učitelka, kamarádi.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 09:37

Jak tě napadla taková blbost? přesně jak píše @Svistice

Martaskovi
Povídálka 17 příspěvků 02.02.17 09:49

@Svistice o to školkovné mi šlo, jestli se platí v takovém případě plně nebo ne..díky ;-)

radulaur
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 02.02.17 09:50

A je problém dat dítě do skolky a pak jet do práce? Taky bylim ve vesnici u Brna, mladšího dam rano do skolky a pak jedu do Brna, kde dam starší do školy a mažu na 7.30 do práce…odpoledne si je stejnou cestou vyzvednu…proč platit dvě školky a plést dítěti hlavu se střídáním kolektivu a učitelek?..Ale ano je to možné…

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 09:51
@Martaskovi píše:
@Svistice o to školkovné mi šlo, jestli se platí v takovém případě plně nebo ne..díky ;-)

No hlavne by Ti melo jit o to dite. Viděla jsi někdy hystercici dite při předávání ve skolce nebo dite s potrebou dlouhe a postupne adaptace?

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 09:51

No to je blbost to sem ještě neslyšela 8o to co vyděláš na té brigadě dáš do školkovného za obě školky :D

Martaskovi
Povídálka 17 příspěvků 02.02.17 09:53

@Annapavelkovaml nejde mi tak o peníze ale o to, abych mohla dcerku včas vyzvednout.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 09:54

@Martaskovi a to ti ji nemůže ten jeden den vyzvednout někdo jiný?

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 02.02.17 09:56

Ano, školky budeš platit obě dvě. Nehledě na to, že bez trvalého bydliště nemáš šanci dítě v Brně do školky vůbec dostat, takže je to naprosto nereálné. Je to kravina, zbytečná zátěž pro dítě, nevidím v tom absolutně žádný přínos. Dítě odvedeš do školky v místě bydliště a pojedeš na brigádu, ne? Takhle se to běžně dělá. Bydlím 20km za Brnem, 95% rodičů dojíždí do Brna za prací. Ráno odvedou děti do školky a jedou.

Martaskovi
Povídálka 17 příspěvků 02.02.17 09:57

@Annapavelkovaml může…byl to jen momentální nápad, který mě napadl, ale je fakt, že je to blbost, jak píšete :-D ale tak snad za dotaz nemusím platit krví :-P :jazyk:

Martaskovi
Povídálka 17 příspěvků 02.02.17 09:59

@Fima s tím trvalým bydlištěm mi to nedošlo…díky ;-)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19281 příspěvků 02.02.17 09:59

Pokud je to stejný obvod, tak ti to nejspíš neprojde :think: Alespoň u nás se dalo, že se dítě přihlásilo do třeba pěti školek, pak ze tří napsali, že je dítě přijaté, ale když se v jedné podepsal papír „přihlášení ke studiu“ (nevim jak to nazvat :lol: ), tak se u ostatních školek dítě automaticky vyškrtávalo.
Možná by tě přišlo levněji, a pro dítě klidněji, na ten jeden den v týdnu někoho na vsi poprosit (zaplatit), aby ti dítě vyzvedl a pohlídal, než z práce přijedeš…

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 10:01

@Martaskovi nechci tě za to sežrat, to ne, jen je to opravdu hloupost a malé uděláš v hlavě guláš, zbytečně, jako pokud půjde poprvé do školky nebude to pro ni ani pro tebe ze začatku lehké na víc kdyby chodila do dvou…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 02.02.17 10:09

Ahoj holky, když už jste tady paní tak hezky odpověděly, tak si dovolím se přidat také s dotazem, krapet jiným…Do kolika školek můžu dát malýmu přihlášku, je to nějak omezený? Chtěla bych dát co nejvíc, ať máme co největší šanci, ale nevím, jestli se třeba nemůžou podávat jen dvě. Díky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama