Vydržet? Zlepší se to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janam89
Povídálka 30 příspěvků 31.01.17 16:02
Vydržet? Zlepší se to?

Jdu si pro radu. Nebo třeba pro podobnou zkušenost.
Mám syna 6let, je to předškolák, dostal odklad loni. Do školky nastopil ve 4letech a od začátku naprosto úžasný, spokojený, chtěl tam chodit, vánoční spinkání naprosto v pohodě, pak na jaře školka v přírodě opět nadšen, další rok v květnu odjel opět na školku v přírodě (5let), přijel v pátek, a v pondělí kdy jsem ho vedla do školky, šílená scéna, že tam nechce, že chce se mnou domů atd. To trvalo květen-červen. Ráno řev, pak už ale v pohodě. Po létě v září to samé :( Jelikož mi učitelky říkaly, že pak je vždy v pohodětak jsem prostě vytrvala a je pravda, že po 3týdnech, pak už chodil zase naprosto bez problému. Rozloučil se a šel do třídy. Bohužel týden před Vánoci musel do nemocnice a pak celý leden byl doma. Včera po měsíci a půl šel do školky a ráno opět šílená scéna, učitelka ho ze mě rvala. Je pravda, že viděl i poprvé novou paní učitelku, ale myslím si, že učitelkou to není, že prostě zkouší. Protože loni a i v září měl stále učitelky a dělal to, takže doufám, že když opět vydržím, tak se to zase zlomí. Spíš je mi to líto. Chtěla jsem jen vědět jestli má někdo podobnou zkušenost a spíš už takhle větších dětí 5-6let.
 Děkuji

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 31.01.17 16:04

No, musí se s tím pracovat, dítě k návštěvě školy motivovat… Ale počítej, že to bude boj a nápor na nervy…

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 16:05

Omyl :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 16:11

Zažívám to každé pondělí. Ostatní dny jsou v pohodě.
Scény jsou u nás teda těsně před odchodem z domu, ve školce už je to OK.

dedrichov
Závislačka 2889 příspěvků 31.01.17 16:12
@janam89 píše:
ano obdobné to bylo u nás po prázdninách. Syn v té době 5 a půl, hystericky se na mě věšel a vyřvával, ale když jsem odešla, byl klid.
Na přechodnou dobu jsem ho ve školce převlékala a zouvala, abychom odbourali ten první problém, ráno užíval homeo (1× tableta argentum nitricum) a asi po těch 2-3 týdnech byl zase klid a normální stav.

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17435 příspěvků 20 inzerátů 31.01.17 16:15

@janam89 A co chceš dělat než vydržet? Nebo si můeš dovolit zůstat s dítětem doma?

Můj bratr měl spolužákakterý scénoval jak ve školce, tal pak ještě skoro třičtvrtě roku ve škole. Ráno ho z maminky/tatínka rval školník. :roll:

Ou
Kelišová 5170 příspěvků 31.01.17 16:43

Jestli je pak ve školce v pohodě, tak zatněte zuby a vydržte.

Ideálně to chce zachovat ráno klid a k jeho emocím nepřidávat vlastní, ale když to zrovna nevyjde, tak se z toho nestřílí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >