Mirakulum - od kolika let?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17
2.9.16 12:57

Mirakulum - od kolika let?

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat těch z vás, které navštívily zábavní park Mirakulum. Cca od kolika let je pro děti vhodný? Jde mi o to, zda tam bude nějaké vyžití pro „skoro“ dvouleťáka. Na webových stránkách mají vyfocené i atrakce i pro takto malé děti, ale nevím kolik jich tam je. Jde mi o to, zda má význam tam s malým už jet. Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LN
15521
2.9.16 13:05

Určitě bych jela, užije si tam každé dítě a pokud bude počasí na vodní svět, tak není o čem přemýšlet ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2667
2.9.16 13:17

Náš téměř dvouletý tam byl letost naprosto nadšen. Byli jsme každý rok co máme děti, poprvé tedy ve věku rok a dva měsíce. A i ten si to užil. Doporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29748
2.9.16 13:18

Nase dvouleta chtela na vsechno co videla, da se tak na polovinu, hodne je dobre, ze ty prolezaci site a hrady muzou i dospeli. Jinak atrakce vylozene pro ty male jsou v mensine. Vodni svet je letos zavreny. my tam s dvouletou vydrzeli cely den bez problemu, ale celkem dlouho byla treba na piskovisti. Podle me to je idealni tak pro prvni tridu a vys. Jak slozitosti atrakci tak tim prostredim, ze uz je nemusis tolik hlidat a kdyz se ztrati, tak jsou schopni komunikovat s cizima lidma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26599
2.9.16 13:18
@LN píše:
Určitě bych jela, užije si tam každé dítě a pokud bude počasí na vodní svět, tak není o čem přemýšlet ;-)

2/3 vodniho sveta jsou zavrene.

Pokud mu budes porad stat za zady a pomahat mu nebo te to samotnou bavi prolezat, tak je to ok. Ja vyvh tam s ani dvouletym nejela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
2.9.16 13:28

Taky bych skoro s dvouleťákem nejela…
Teď jsme tam byli v pondělí - co tam pro něj je: skákací velké trampoliny (takové jako obrovské balony zabudované v zemi), pískoviště, a pak malý Svět prasátka Piggy (nebo tak nějak :lol: ), kde je malý kolotoč, pak houpačky takové ty kladky (malé děti jsou v košíku)… :think:

Nevím, jak to máte daleko + vstupné… :think: :think:
Můj tříleťák na všechno nemohl, někde prostě nedosahne, aby vylezl…a to rád šplhá, leze, nemám problém… :nevim:

Asi bych to odložila na příští rok. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
2.9.16 13:39

Moc děkuji za info všem :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LN
15521
2.9.16 13:40

Tak samozřejmě to s dvouletým dítětem není o tom, že si sedneme a dítě za námi občas přiběhne se napít ;-) Je to sranda řekla bych pro celou rodinu, je třeba počítat s tím, že dítěti budeme stát za zadkem (ale to u dvouletého tak prostě je). Nesouhlasím s tím výčtem, co je pro tak malé dítě.
Může do podzemí (to se jim hodně líbí), může na hrad, může na ty obrovské houpačky společně s dospělým, může na obr trampolíny, na lanovku, na ten svět prasátka (houpačky, dřevěné a lanové prolézačky, prolézací dům), může do mini zoo na kozičky, vodní park jsme zažili když byl spuštěn jen částečně a stejně si ho užili, naopak malým dětem stačí dvě, tři atrakce…, dále může na ten velký prolézací hrad i veškeré menší kolem, protože tam lze jít s dospělým, může si v dílničkách něco vyrobit, jít na lesní stezku, bludiště… Asi záleží, jak je dítě zdatné a co od toho člověk očekává :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2667
2.9.16 13:43

@LN přesně tak. Ani se to nedá vše zvládnout za den jaké jsou tam možnosti pro dvouleté dítě :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2641
2.9.16 13:56

Já byla s 2,5 letou a nic moc. Pojede znovu ale až tak v 5-6 letech. Záleží taky na dítěti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
2.9.16 14:02

My byli s dcerou skoro 2,5 a super.Ale asi to taky bylo tim, že tam byla se starší sestrou (5).S ne ani 2 leťákem bych nejela. Nechala bych to na jaro :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
2.9.16 14:13

Byli jsme s dvouletým a čtyřletým. Čtyřletý si zkusil všechny atrakce (ale to jen díky staršímu sedmiletému kamarádovi, který ho „provázel“ a pomáhal mu. Kdyby tam byl bez něj, tak by se na polovinu atrakcí bál).
S dvouletým to pro mě bylo peklo, mraky lidí, na všechny atrakce s ním, protože je sám nedá a vše chtěl zkusit když to viděl.

Za mě ideál tak pro 5-6 let a více

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7011
2.9.16 14:50

Rozhodně je to o tom, jak je malej šikovnej. Prckovi jsou dva a byli jsme tam začátkem srpna a nechtěl skoro domů. Byli jsme tam asi 5-6hodin a vlezli s ním skoro na všechno. Jasně že nemůže jít sám, takže sportovně se vybavit a hurá do toho :-)
Prcek měl rád, ty dlouhý klouzačky, ale já občas měla oči na vrh hlavy kudy jsme tam museli lést :-( nemám ráda moc pohled dolů - jako že nemám třeba dřevěnou podlahu pod nohama :-) což tam není asi nikde :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19889
2.9.16 14:55

S dvouletym bych nejela..Vetsina vyziti je tam rekla bych pro 5 +,vetsi deti si tam opravdu uziji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
2.9.16 15:01

My byly s 2,5 letou a nic moc. Ale ona je „strašpytlík“, nikam nejde sama. Na jeden hrad jsem s ní vylezla, propadla ji nožička skrz ta lana a bylo po zábavě :-( Ale dcera je drobínek, začala pozdě chodit, takže je taková ještě „neohrabaná“. Záleží na dítěti. My pojedeme až tak za 2 roky, to už pro ni bude větší zábava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat