Mirena, neustálé problémy

1440
17.1.21 09:23

Mirena, neustálé problémy

Ahoj, tak mám zavedenou mirenu 4 měsíce a neustále spínim nebo krvácím. Už jsem z toho zoufalá, minulý měsíc už jsem myslela že budu mít klid kdy jsem po menstruaci 14 dní nespinila ani nekrvacela, ale nyní opět 3 týdny v kuse krvácím nebo spínim. Jeden den třeba spínim a druhý den opět krev. Už asi měsíc beru Ascorutin a stejně bez výsledku. Poraďte už fakt nevím co dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2680
17.1.21 09:28

Možná že ti nesedla, někomu to dělá… Já jsem přestala špinit po třech měsících myslím, nechala jsem si ji dát na jaře a v létě už jsem byla uplně bez špinění i menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25

Zdravím, já sice neměla mirenu ale jaydess, ale je to všechno na stejný brdo..vydržela jsem to rok a pak si to nechala i přes nevůli gynekologa vytáhnout.. už bych si to nenechala dát..udělala se mi to toho ohavná vyrážka na obličeji, partnera to neustále píchálo, když byl sex..mě v tom zase pořád jakoby cukalo a prostě ms byla snad 14 dní dlouhá :roll: takže nikdy víc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679

Buď vyndat nebo vydržet. Mirena si sedá až rok. Co říkal doktor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1440
17.1.21 09:30

Já už fakt nevím, už je to prostě dlouhý. Myslíte si že by to krvácení mohl způsobovat ten Ascorutin, když už ho třeba beru dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 09:48
@Petrlis píše:
Ahoj, tak mám zavedenou mirenu 4 měsíce a neustále spínim nebo krvácím. Už jsem z toho zoufalá, minulý měsíc už jsem myslela že budu mít klid kdy jsem po menstruaci 14 dní nespinila ani nekrvacela, ale nyní opět 3 týdny v kuse krvácím nebo spínim. Jeden den třeba spínim a druhý den opět krev. Už asi měsíc beru Ascorutin a stejně bez výsledku. Poraďte už fakt nevím co dělat

U me na dve veci, kdyz me partner prstil pri sexu tak s tim hnul, myslela jsem ze bude po me silene krvacenu a bolest uz pak jsem to nechtela..

• Citovat
  • Nahlásit
17979
17.1.21 09:55
@Petrlis píše:
Já už fakt nevím, už je to prostě dlouhý. Myslíte si že by to krvácení mohl způsobovat ten Ascorutin, když už ho třeba beru dlouho?

Vydržela jsem snad 10 měsíců, nechala jsem to vyndat. Ještě jsou prý nějaký speciální léky (3forte něco…), ale to by doktorům upadla ruka, kdyby ti to předepsal asi :roll: no jo no, 6 tisíc v…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1440
17.1.21 09:57
@Bubla Bůčková píše:
Vydržela jsem snad 10 měsíců, nechala jsem to vyndat. Ještě jsou prý nějaký speciální léky (3forte něco…), ale to by doktorům upadla ruka, kdyby ti to předepsal asi :roll: no jo no, 6 tisíc v…

No předepsal mi někdy v listopadu norethisteron, ale jen 1 denně a i přes to jsem spinila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2431
17.1.21 10:26

Nech si to vyndat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2431
17.1.21 10:28
@Pavla.Ot93 píše:
i přes nevůli gynekologa

Tohle je fakt na přes držku :roll: Já bych chtěla vidět jeho, jestli by si to nechal a vydržel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6082
17.1.21 11:11

Tohle jsem měla po zavedení Mireny rok. Spinila či krvácela jsem v kuse. Léky mi extra nepomáhaly. Doktorka neustále ať vydržím, vydržím. Pak to přešlo a ani jsem nedostávala MS. Za celé další čtyři roky, jestli jsem 2× spinila a to až ke konci. Po vyndání to vypadalo, že je vše ok. Ms jsem dostala téměř hned a pravidelně a pak se to trošku zpožďovalo až jsem to zase nedostávala a zjistili se, že moje tělo po vyndání nedokáže produkovat progesteron. To má zkušenost s Mirenou, radu krom toho nechat si to vytáhnout nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
17.1.21 11:17

Mně doktorka říkala, že si může sedat až půl roku. Splnila nebo krvacela jsem asi 3 měsíce, hrůza, ale pak dobrý. Akorát bohužel patřím k tomu asi 1 %, kterému nevymizi menstruace, takže to i s Mirenou mám pořád pěkně pravidelně, tedy skoro, posledně jsem to dostala o 4 dny dřív, jindy zase o pár dní později…Ale žádná hrůza. No kéž by to i mně vymizelo. Máš jen 2 možností, buď počkat nebo vyndat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29571
17.1.21 11:33

Asi bych to nechala vyndat, když se takhle trápíš. Ascorutin je na zastavení krvácení, prostě ti nesedí. Oni ji lékaři rádi zavádějí, mají z ní ohromnej vejvar. Přitom je to pěknej humus pro tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
18.1.21 15:28
@mackA159 píše:
Buď vyndat nebo vydržet. Mirena si sedá až rok. Co říkal doktor?

tak to se fakt vyplatí, rok stresu za tři roky „klidu“ a to ještě Bůh ví jestli :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
18.1.21 21:07

@Julča001 přesně..udělala se mě ohavná vyrážka s kterou jsem běhala skoro celou tu dobu, co jsem měla tělísko na kožní, alergologii, dokonce na gastro na hadici do žaludku - prý jestli to nemám z alergie na lepek nebo mléko 8o a pak zjistíte, že je to jen z těch hormonů..nikdy víc..a on vám pak jen gynekolog řekne, že se s tím ještě nesetkal a že to určitě není z toho..no jistě, že bylo.. měsíc po vytažení jsem měla klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat