Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Mam asi 8 mes, Mirenu, od krvaceni jsem se dostala k tomu, ze cca 8 dni v mesici lehounce spinim, doufam, ze prejde i to.. Ale letime na dovcu a zrovna bych mela to spineni mit. Tak jsem si vycetla, ze pomaha hodne vit. C nebo ascorutin. Koupila bych si ho, ale kdy ho zacit brat? Az pri tom spineni nebo tyden pred? Nebo jeste driv? Nemate nekdo zkusenosti?
Vitamin C můžete brát stále- ten se přidává skoro do všech potravin a nedá se s ním předávkovat. Ascorutin bych brala pouze v případě špinění, ale spíš to konzultovala s lékařem.
Ja ho brala kdyz mi neustavalo spineni s Mirenou, brat ho muzes okamzite, na dalsi cyklus nema vliv.. Ale me moc nepomohl, spinila jsem dal.. Treba ti zabere! Peknou dovolenou ![]()
@79Simona
Dr mi predepsal detralex, a bylo po problemu. Uz nekojim, nemam ani ms ani nespinim. ![]()
Tak jsem volala sve dr. a pry mi napise nejaky Novetesteron ci co, hormony, ze to bude jistejsi nez ascorutin.. No uprimne nevim, jestli se mi chce zas do hormonu, kdyz se mi uz jakz takz usazuje ta Mirena..
Tak je to Norethisteron;-) Nemate nekdo zkusenosti? Zabral? Nerozhodil naopak?