Mohu být těhotná po opoždění tabletky?

2
9.6.13 11:06

mohu být těhotná po opoždění tabletky ?

Dobrý den je mi 18 let a mám dotaz zda mohu být těhotná. S přítelem jsme se viděli v pátek a v sobotu jsem si zapomněla vzít pilulku. Obvykle ji beru před 7 nebo v 7. Hned jak jsem to zjistila vzala jsem si ji asi v 18:40. S přítelem jsme pohlavní styk neměli, ale on ejakuloval a já se bojím, aby se do mě část spermatu nedostala. Poradte mi prosím. Nespím z toho vůbec a strašně se bojím. Děkuji za odpoved

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20807
9.6.13 11:10

A příbalový leták si četla? Většinou je tam napsáno při jakém zpožděním je ještě funkční.. Bývá to 12 hod ;) A hlavně si nemyslím, že by tam spermie doskákaly, asi můžeš být v klidu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35964
9.6.13 11:10

O hodinu pozdeji se nic nedeje

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11117
9.6.13 11:13

@pikola
rekla bych, ze myslela 7 rano a 18 vecer

ale stejne ta sance by byla naprosto miziva i pri styku. bez styku tezko ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31594
9.6.13 11:23

Styk neproběhl, tabletka byla vzatá do cca 12h po obvyklé době braní a slečna nespí hrůzou :nevim:

Nemůžeš být těhotná, ale doporučuju začít číst. Nejdřív ten příbalák a pak si najdi něco o průběhu cyklu, o ovulaci, folikulech, kde dochází k oplodnění atd. Ušetříš si naprosto zbytečně nervy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31672
9.6.13 12:41

Těhotná na 99,999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 procent nejseš

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
10.6.13 06:12

Děkuji všem příbalík jsem četla a když se tabletka veme do 12 hodin nic se nestane, ale nebyla jsem si jistá jestli to ještě můžu do 12 hodin počátat. a chci se ještě zeptat, ptala jsem se v léjýrna a tam mi řekli, že nějaké riziko je a hlvně když to bylo i v prvním týdn§ uživání. Pohlavní styk bych měla mít ještě s další ochranou, myslíte si to také?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15995
10.6.13 06:40

@barca33 : jo, tim nic nezkazis a budes klidneji spat…A pokud mas z otehotneni takovou hruzu, tak by mozna nebylo na skodu pouzovat jeste jinou ochranu vzdy…100% antikoncepce je jen jedna ;-) (a to fakt nemyslim nijak zle, v tomto pripade je lepsi to s ochranou „prehnat“)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
152
10.6.13 06:56

Těhotná určitě nejsi.. hlavně v klidu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
10.6.13 09:02

Holky, chtěla bych se vás zeptat, jaká je šance, že můžu být těhotná, pokud jsem vyzvracela pilulku asi hodinu po užití, a pak když už mi bylo lépe, jsme měli s manželem pohlavní styk, zapomněla jsem, že jsem zvracela a ted se bojím, jestli nemůžu být těhotná???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
152
10.6.13 09:18

@Danulka3 no tak je dost možné, že pilulka se nevstřebala, a že nezabrala tak jak měla.. :-( mrkni na příbalový leták, tam k tomu určitě něco píšou :-) myslím, že jistá si budeš až jestli přijde menstruace.. já osobně si ale myslím, že je to málo pravděpodobné :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
10.6.13 09:41

No tak, děkuji, jj už to čtu i v přibalovém letáku, měla jsem si vzít ještě jednu, asi se nevstřebala, a navíc to bylo v prvním týdnu po ms…takže jsem pravděpodobně v pr… :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
10.6.13 09:43

Jo a ještě, myslíte, že 7 dní po tom co se to stalo, by něco ukázal těhotenský test??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.13 09:48

Zdravím maminky, minulý týden, se mi stala taková nehoda. Zapomněla jsem si vzít HA. Byl to 16. prášek, takže týden 3. Vzala jsem ho po víc jak 12hodinách. Samozřejmě jsem nastudovala příbalový leták a teď jak doberu platíčko nebudu dělat pauzu. Jde mi ale o to, myslíte, že je možné otěhotnět, když jsem měla sex den před opomenutím i ten den, kdy jsem zapomněla? Pak už jsem pro jistotu nechráněný styk neměla, ale tohle mi teda vrtá hlavou a v příb. letáku se o tom nic nepíše. Děti už máme a další opravdu nee takže plaším a nejraději bych se praštila, že jsem mohla zapomenout. :think:

  • Citovat
  • Upravit
152
10.6.13 10:37

@Danulka3 těhotenský test by něco ukázat mohl.. ale jsem zastánce názoru abys neplašila.. myslím, že těhotná nebudeš :-) to by musela být fakt náhoda..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty