Podvázání sterilizace vaječníků, vejcovodu

2325
6.6.13 12:00

podvazani ( sterilizace) vajecniku ( vejcovodu)

Od dubna platí nový zákon, ze o sterilizaci nyní může zažádat každý, komu je více než jednadvacet let, aniž by k tomu měl zdravotní důvod. Chci se zeptat podstoupil to nekdo za techto novych podminek. Staci zadost od lekare a kolik zakrok stoji a jestli to proplaci nejaka pojistovna? Nemate nekdo nejakou zksuenost??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5606
6.6.13 12:06

@Mufanek Nic moc nevím, ale ptala jsem se minulý rok doktora na gyndě a ten mě informoval, že má být změna-to i píšeš a že to má stát snad 13 000,–.Trošku jsem o tom četla na netu a pro ženu to zrovna není výhra. Je lepší když jde na zákrok muž, což pro muže je to nereálne že. Už vidím chlapa jak na to jde. Mám tři děti a chtěla jsem to nějak tipnout, ale zatím to neřeším, nějak mě to odradilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5606
6.6.13 12:08

Tady to je a cena tam je taky 8-15 tisíc
http://budkocka.cz/…sterilizace/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29577
6.6.13 12:11

Moje sestřenice o toto zažádala ve svých 30 ti letech. Velmi toho lituje, prošla si předčasným přechodem a problémy s tím spojenými, je jí 42 a začíná vypadat na 50 :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13073
6.6.13 12:18

Tady to vypadá jak na amateri.cz, snad to tu moc ikonkou nenaruším :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.13 12:21

@tamata díky za pobavení, já bych si toho sama ani nevšimla :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
388
6.6.13 12:21
@tamata píše:
Tady to vypadá jak na amateri.cz, snad to tu moc ikonkou nenaruším :lol:

ty bys tam s tou uslintanou ikonkou taky zapadla neboj :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5606
6.6.13 12:21

@berry4 Ty jo a já si o tom zrovna přečetla články a tam jsou holky spokojené :think:Minulý rok jsem, ale o tom našla články kde se píše něco podobného co píšeš.
Jak pošmaruji na kontrolu tak zase posonduji. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2325
6.6.13 12:22

V Brne to stoji kolem 9200,– a to na klinikach. Treba to proplaci aj nejaka posjitovna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5606
6.6.13 12:24

@tamata No to víš my jsme na diskusi kde se cvičí a maká a takhle podporujem holky co začínají :mrgreen: Klidně se přidej :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13073
6.6.13 12:25

.

Příspěvek upraven 30.01.14 v 20:35

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5606
6.6.13 12:25
@Roxi píše:
ty bys tam s tou uslintanou ikonkou taky zapadla neboj :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5606
6.6.13 12:26

@tamata No tak ty se raději nepřidávej nebo budu mít ještě depku, že jsem tlustá :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5606
6.6.13 12:27

@tamata No a kolik je tvá normální váha? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14079
6.6.13 12:28

Já se chystám v létě. Od dubna je ta změna, jak je uvedeno výše - kdokoliv, ale za svý. Mě to napsal dr. ze zdr. důvodů, tak mi to zaplatí pojišťovna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty