Nitroděložní tělísko Mirena - otěhotnění

49
9.6.13 18:11

Nitroděložní tělísko Mirena - otěhotnění

Ahoj. Potřebovala bych radu. Mám rok zavedené tělísko Mirena. Tak měsíc mě bolí podbříšek posledni dva týdny mě pobolívají prsa, jsem unavená, mastí se mi rychleji vlasy a pleť v hrozném stavu. Dnes ráno jsem se probudila s velkou bolestí v podbříšku až jsem nakonec ztratila vědomí. Můžu být těhotná? Zítra jdu na gyndu ale bojím se toho že mi doktorka poklepe na hlavu. Četla jsem docela hodně příběhů o tom že ženy otěhotněly i s tělískem ale chci slyšet váš názor na mojí situaci. Předem děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16849
9.6.13 19:15

Tak já nevím, pokud jsi z bolesti omdlela, jakej máš důvod nebýt už dávno na pohotovosti? 8o Jo můžeš být těhotná a dokonce i mimoděložně a může tě to stát do zítra život :nevim: Jako pokud omdlím od bolesti břicha, tak je sakra na místě návštěva pohotovosti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.13 19:16

Byla jsem pred tydnem v tehu poradne a zrovna se tam sestry bavily ze pani otehotnela protoze se ji telisko nejak posunulo…

• Citovat
  • Nahlásit
49
9.6.13 19:41

Já vím s pohotovostí mám velmi špatné zkušenosti takže to nechávám až na zítřek. Uvidím jak to dopadne. Četla jsem že když někdo krvácí při tělísku tak to může právě posunout to tělísko takže jestli to není tak no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7602
9.6.13 19:53

Ono je tělísko a tělísko, Mirena není jen obyč. tělísko.
U normálního tělíska je otěhotnění dost časté, u Mireny by být nemělo. Každopádně byt tebou už jsem dávno u doktora :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15081
9.6.13 20:37

No, u mireny bývá ta četnost otěhotnění velmi nízká. každopádně se přikláním k většině a jen se divím, že už nejsi v nemocnici. ve tvém vlastním zájmu doufám, že budeš do zítřka OK…omdlít od bolesti břicha není žádná sranda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat