Misto bydleni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1Janča
Povídálka 11 příspěvků 09.06.19 21:14
Misto bydleni

Dobry den, dlouhodobe si resim problem a nevim jak ho vyresit, proto me napadlo, jestli treba nekdo nemate nejakou zkusenost. Pochazim z podkrkonosi, bydlela jsem tu do maturity pak jsem moc rada odesla do jiznich cech na vysokou. Tam jsem pak i pracovala, vdala se, rozvedla. Potom.jsem si v podkrkonosi nasla pritele a vratila se. Myslela jsem, ze si tady zvyknu, ted uz manzel je fajn, mame spolu dceru… ale nejde mi to. Po jihu se mi strasne styska, tady mi to prijde…no proste tam mi bylo lip. Bohuzel manzel ma ten samy vztah k tomuhle kraji a tak se porad dokola dohadujem kde budeme zit. Ja nechci tady on tam… neresily ste nekdo neco podobnyho?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 21:23

Něco malinko podobného jsme řešili. Jen s části města. Tam kde žil přítel jsem rezolutně odmítala. Bohužel byt i pres to koupil. Sklapla jsem hlavu už to par let rozdýchávám. Kdyby řekl, ze se budem stěhovat mam v cuku letu zbaleno. Čert vem co jsem do bytu strčila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 21:30

Resili jsme, ja chtela na vesnici, manzel chtel zustat v Praze, nakonec manzel ustoupil a dneska jsme neskutecne stastni a vdecni vesnicani :lol:

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 09.06.19 21:31

Tohle je věc, aspoň podle mého, zvážení plusů a mínusů. Důležitější jsou lidi kolem. Nemůžete aspoň jezdit „dolů na jih“ na dovolenou?

axelina
Závislačka 2759 příspěvků 09.06.19 21:33

@1Janča ahoj nastesti jsem tohle řešit nemusela ale take jsem si nezvykla bydlet v jednim meste a po 5 letech jsem se z toho duvodu odstehovala a rozesla s tehdejsim přítelem. ted žiji tam kde žit chci a kde se mi libi a jsem tady zvykla, partnera idealniho nemam ale pro me je priorita být v pohode a k tomu jsem zjistila potřebuji byt tam kde mam kořeny

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 21:34

@7.straka
Jde spis o ten vnitřní boj samy se sebou. Plusy a minusy jsou k ničemu i když se člověk snaží.

terien
Extra třída :D 11776 příspěvků 09.06.19 21:40

Ano, řešila. Pro mě je místo, kde žiju naprosto zásadní a neustoupila bych ani za nic. Přizpůsobil se partner.

1Janča
Povídálka 11 příspěvků 09.06.19 21:46

Na dovolenou tam jezdit muzu.teda ted kdyz jsem na matersky, ale potom uz to tak nepujde. Navic tam nechci jezdit na ukor rodiny. Dalsi vec je ze z minulyho manzelstvi mam syna. Takze vztah ukoncovat nechci, kluci si rozumi a tak…ale proste me to tady ubiji a nevim prave jak sama sebe presvedit. Plusy a minusy jsem si sepisovala tisickrat..ten jedinej plus tady je, ze tady mame pribuzny… asi nejsem uplne objektivni, ale nemuzu sipomoct. bohuzel ta hlava mi proste nejak nestaci

zrcadlo
Echt Kelišová 7503 příspěvků 09.06.19 21:50

Ano řešila, ale ještě před svatbou a dítětem. Rozešla jsem se s partnerem, který šel na VŠ do hodně vzdáleného města a chtěl tam kvůli pracovní nabídce zůstat, já tam jít nechtěla, kompromis neexistoval - vztah skončil. Neumím si představit, že založím rodinu s někým, kdo má neujasněné, kde zakotvit (nejsem zrovna kočovný typ). Takže pokud jsi v Podkrkonoší našla přítele, založila tam s ním rodinu, a teď ho chceš vytrhnout, nepřijde mi to z tvojí strany fér.

1Janča
Povídálka 11 příspěvků 09.06.19 21:59

To si samozrejme uvedomuju a proto drzim :) jen jsem chtela slyset ze to nekdo zazil, vyresil a ted je stastnej nekde kde by to necekal… a vim ze to nebylo rozumny. Ale proste jsembyla nestastna v manzelstvi pak se objevil princ a ze zije tam kde to neni uplne ok mi bylo vlastne fuk…jenze prestava byt. A vim ze to neni ok a ze sem patrime a tak…

Váš příspěvek
Reklama