Místo dárku peníze na účet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 14:25
Misto darku penize na ucet..

Ahoj holky, prijde vam normalni, ze svagrova dostane nabidku, aby si vybrala darek k narozeninam a s mym muzem se domluvi, ze si ho uz objednala a on at ji posle penize na ucet??? :zed: Nas se pritom vubec neptala, co chceme :nevim: Ale chapu, ze je to nase chyba, ze sme se ptali..jeste k tomu je to pomerne drahej darek, manzel ji uz penize poslal..nechci mu nic rikat, je to jeho sestra, kazdopadne pristi rok si dam pozor a darky ji vyberu a koupim, tak jako vsem..vubec sem to od ni necekala, ani se mi nepodekovala, taky sem na to prispela :think: Mate taky takovy divny cleny rodiny?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 6 inzerátů 17.12.16 14:27

No, spíš byste měli komunikovat líp s manželem, abyste předcházeli takovým nedorozuměním

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 17.12.16 14:28

Dostala nabídku, přijala ji, a ona je ta divná? Nechápu :nevim:

Sany80s
Kelišová 6530 příspěvků 17.12.16 14:31

Ptali jste se, ona se dle toho zařídila.
Co je na tom zvláštního?

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 17.12.16 14:31

Četla jsem to dvakrát, ale nejdivnější mi z toho vycházíš ty… :nevim:

Hadumi
Extra třída :D 13507 příspěvků 17.12.16 14:32

Přijde mi to normální.

Markéta80
Hvězda diskuse 39976 příspěvků 17.12.16 14:32

Proč divná? ŕekli jste jí aby si vybrala dárek tak vám ušetřila objednávání a objednala si ho sama, nebo měla říct že nic nechce? nebo jste měli říct do jaké částky ;)

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 14:35

Ja to taky nechápu, buď nic nenabizim nebo se pak tak blbe nedivim že člověk nabídky využil :nevim:máme leda tak divné jako jsi ty

Příspěvek upraven 17.12.16 v 14:37

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 17.12.16 14:36

Nene, to ze si vybrala darek sama je ok, jenom jsme ho chteli vybrat a koupit my, at je to darek :mrgreen: Tak snad se tomu rika darky, to ze nekomu reknu, at si vybere co chce snad neznamena, ze si to vsichni koupime a ostatni nam poslu penize na ucet..co jsou to za darky? Tak sem asi divna ja no :mrgreen:

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 17.12.16 14:38
@romik0013 píše:
Nene, to ze si vybrala darek sama je ok, jenom jsme ho chteli vybrat a koupit my, at je to darek :mrgreen: Tak snad se tomu rika darky, to ze nekomu reknu, at si vybere co chce snad neznamena, ze si to vsichni koupime a ostatni nam poslu penize na ucet..co jsou to za darky? Tak sem asi divna ja no :mrgreen:

Jo jako z tohohle pohledu mi to taky přijde škoda, proto nemám ani ráda, když se mě někdo ptá, co bych si přála, nebo se mám ptát někoho já. Už mi to pak přijde jako takové bez kouzla. Ale pak už je stejně jedno, jestli si o to řekla, nebo rovnou koupila. Naopak by asi bylo horší kdyby řekla jednu věc, vy to odkývali, ale pak jí dali jako překvápko nějakou úplně jinou. To mi připadá mnohem divnější. :mrgreen:

Aliik
Echt Kelišová 8311 příspěvků 17.12.16 14:39

Neprijde mi to az tak divne, kdyz dostala nabidku :nevim: Ja jsem treba take dostala nabidku, at vyberu darky pro deti, tak jsem nabizejicimu slusne poslala odkaz a on to presne objednal. Ale kdybych to objednala sama a rekla mu o penize, asi by mu to nevadilo (jen mi to prislo divne, radeji jsem chtela, at to nejdriv vidi a pak objedna sam). Takhle jsi to myslela?

Liz
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 17.12.16 14:40

Co Ti na tom připadá divnýho? Já jsem vždycky ráda, když mi dá někdo tip co mu mám koupit. Když by si to i zařídil, byla bych nadšená, že s tim nemám starost a dotyčnému se dárek líbí. Nesnášim nevhodný dárky, který se kupují jen aby se něco koupilo. Nesnášim je i dostávat. Tohle mi přijde v pohodě.

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 17.12.16 14:43

@Aliik joooo,presne :mrgreen: Ze to aspon sami objedname a koupime.. :palec:

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 17.12.16 14:47

Tak sorry holky, ja to mam proste jinak, mne se treba bracha taky ptal co by jsem chtela, dala jsem mu nejake tipy, urcite by mne ale nenapadlo, rict mu, ze si to nakoupim sama a on at mi posle penize na ucet… :nevim: Kazdopadne to je jedno, jenom sem chtela vedet, jestli je to normalni :mrgreen:

Jana525
Závislačka 4865 příspěvků 17.12.16 14:52

Me to normalni neprijde. Vanoce mam spojene s urcitou romantikou, takze penize nedavam nikdy, kdyz uz tak poukaz na vec, kterou si dotycny preje.
Sproste bylo, ze si darek sama objednala, aniz by se na tom s vami predem dohodla.
Ale Vanoce bych si tim nekazila. Pokud je darek financne nad vase moznosti, tak ji na to pouze prispejte urcitou castkou a jeto. Slecna je ponekud oprskla.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >