Reklama

Oblečení na večírek - prosím radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 16.12.16 20:07
Oblečení na večírek - prosím radu

Dobrý večer,

na firemní večírek, který je zítra mám černé pouzdrové šaty. Boty a šperky celkově ladí, ale dilema je, že černé silonky mi dělají neplechu v lodičkách.
Jak si vlezu do lodiček bez silonek, tak super a mám pocit, že v botkách vydržím celý večer, ale jakmile vezmu silonky, tak mi okamžitě noha sklouzne a prsty se mi natlačí do špičky. Zkoušela jsem silikonové vložky na paty i pod chodidlo, aby to trochu zabrzdily, ale nepomohlo.
Tak se ptám, jestli by byl velký hřích nemít pod šaty ty silonky? Že bych si je svlékla, až dorazíme na místo?
:zed:

Děkuju za rady a předem se omlouvám, ale business dress code není úplně to, co nosím každý den jako mamča na MD. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 16.12.16 20:24
@LidkaMat píše:
Dobrý večer,

na firemní večírek, který je zítra mám černé pouzdrové šaty. Boty a šperky celkově ladí, ale dilema je, že černé silonky mi dělají neplechu v lodičkách.
Jak si vlezu do lodiček bez silonek, tak super a mám pocit, že v botkách vydržím celý večer, ale jakmile vezmu silonky, tak mi okamžitě noha sklouzne a prsty se mi natlačí do špičky. Zkoušela jsem silikonové vložky na paty i pod chodidlo, aby to trochu zabrzdily, ale nepomohlo.
Tak se ptám, jestli by byl velký hřích nemít pod šaty ty silonky? Že bych si je svlékla, až dorazíme na místo?
:zed:

Děkuju za rady a předem se omlouvám, ale business dress code není úplně to, co nosím každý den jako mamča na MD. :mrgreen:

bez silonek do lepší společnosti je to prostě faux paux.. je to rozdíl mezi dámu a cuchtou ;)

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 16.12.16 20:28

Bez silonek v žádném případě. To je společensky nepřijatelné. Ono i ty černé silonky nejsou to pravé ořechové. Správně by měly být tělové a takové, aby bylo co nejméně poznat, že silonky máš. Ale už se akceptují i ty černé…

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 16.12.16 20:52

Bez silonek do společnosti ne. Já jsem stejný problém řešila tak, že jsem si špičky lodiček vycpala vatou, zkoušela jsi to?

subsomi
Kelišová 6730 příspěvků 16.12.16 21:01

Bez silonek neee
pokud jsou lodičky uzavřené, tak si zkus koupit silonky bez špičky https://puncosky.cz/…ych-bot-1110 třeba pak prsty nebudou tolik klouzat

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 16.12.16 21:06

@Liliana08

Vycpu vatou. Zkusím…

Jinak děkuju. Já mám právě pocit, že jsem někde četla, bez silonek do společnosti ne-e.
Tak moc děkuju. Přítel povýšil tak bych mu nerada uděala nějakou ostudu.
Vyhnula jsem se alespoň faux pas se silonkami :mrgreen:
Loni jsem na večírku byla těhotná, takže jsem to tolik neřešila a baleríny určitě všichni pochopili :)

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 16.12.16 21:07

@subsomi
Výborný typ s těmi punčocháčky. Děkuju :palec:

Camael
Hvězda diskuse 40247 příspěvků 16.12.16 21:11
@jdukolem píše:
bez silonek do lepší společnosti je to prostě faux paux.. je to rozdíl mezi dámu a cuchtou ;)

I do páskových bot? Tam vypadají silonky naopak hrozně buransky včetně těch bez zesílené špičky. I když zakl. řeší lodičky, to je něco jiného.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 16.12.16 21:17
@Camael píše:
I do páskových bot? Tam vypadají silonky naopak hrozně buransky včetně těch bez zesílené špičky. I když zakl. řeší lodičky, to je něco jiného.

ne do páskových bot se dělají speciální silonky bez švu vepředu a nebo dokonce bez špičky úplně - pak je nutná precizní pedikůra, obecně se doporučují na společenskou událost boty s plnou špičkou a páskové spíše na zahradní či odpolední párty

veria
Generální žvanilka 23244 příspěvků 1 inzerát 16.12.16 21:18

Určitě silonky a ne černé, ale tělové.

veria
Generální žvanilka 23244 příspěvků 1 inzerát 16.12.16 21:19

Páskové boty nemají na večírku co dělat ;)

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 16.12.16 21:32

:palec: dekuju moc.
Jste skvele :kytka:

Camael
Hvězda diskuse 40247 příspěvků 16.12.16 22:29

@jdukolem
No to zní ale strašně. Do páskových musí vypadat všechno příšerně. A k těm lodičkám, třeba k antickému střihu šatů budou lodičky jako pěst na oko. Obecně, k mnohým typům šatů jsou střevíčky mnohem vhodnější, lodičky působí moc robustně.

Camael
Hvězda diskuse 40247 příspěvků 16.12.16 22:29

@veria
Ale prd, i páskové jsou společenské.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 17.12.16 08:42

Neeee, bez silonek ne, to by bylo dost nespolečenské. Zkus ty silonky bez špičky, jak tu někdo zmiňoval, ty by ti mohly pomoct :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama