Mít x nemít špatné svědomí

Anonymni
27.8.09 14:47

Mít x nemít špatné svědomí

Píšu anonymně, asi jako všechny tady :oops: :lol:
Mám manžela, půlroční dítě, jsme spokojená rodina. Ale… mám i kolegu z práce, dřív jsme spolu něco měli, oba máme rodiny a děti, ale čas od času spolu zajdem na večeři a popít. Pro partnery doma máme výmluvu, že jdeme s kamarády, oba by to asi těžce rozdýchávali. Párkrát padne větší pusa, proberem děti, partnery a uděláme si hezký večer. Máme se opravdu moc rádi, ale to by se doma těžko vysvětlovalo. Půjdeme zas, protože si to neumíme bez těch našich posezení představit. Než za kolegou jdu, mám svědomí špatné, jakmile ho ale vidíma a jdu domů, vše je ok. Myslíte, že je to špatně???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
27.8.09 14:51

Zeptam se te tak…Libilo by se ti kdyby ti tohle delal tvuj manzel? Petra

• Nahlásit
  • Citovat
9867
27.8.09 15:01

No, manželovi lžeš - to OK není, ne? Jinak (tedy až na to líbání) problém nevidím.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.8.09 15:07

Mno jasně že by se mi to nelíbilo :oops:
Jenže: no to líbání neni vždy (to neni výmluva, vím, bylo jen párkrát) ale i kdyby nebylo, jde o to, že on by to asi nepochopil, že si s ním jdu prostě ráda pokecat… bych si toho vyslechla mraky a koukala na uraženej obličej…což tedy chápu, ale já si nemůžu pomoct :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
48557
27.8.09 15:08

Pokud to váš vztah nenaruší tak v tom problém nevidim :oops: .
Ta pusa by asi padat neměla.Stejnak na tom asi nehodláš nic měnit jak píšeš,tak jen doufej že to polovičky nezjistí,jinak já razim heslo nedělám to co bych nechtěla aby manžel dělal mě,i když někdy ten flirt z neznámím kterého už nikdy nevidím proběhne,ale nikdy nic víc,jen se tak ubezpečuju že jsem ještě žádaná :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7920
27.8.09 15:31

No lhát se nemá :nevim: ale po pravdě v tom taky až takovej problém nevidim :oops: …taky bych to doma neřekla, když bych věděla, že je to nevinný a manžel by se tim zbytečně trápil :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
27.8.09 15:33

ahoj - no za sebe musím říci, že na tuhle otázku by sis měla odpovědět sama :wink: , já svědomí buď špatné mám nebo nemám, nikdo jiný do mě nevidí a nezná všechny souvislosti,aby mi mohl říkat, jestli ho mám nebo nemám mít špatné svědomí …

jinak se připojuji k holkám, přátelé ano, s vědomím manžela a bez erotiky, to mi přijde „normální“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
27.8.09 15:39

Ahoj, já mám taky kamaráda se kterým se ráda čas od času scházím. Muj partner o tom ale vždy dopředu ví a není žádný problém. My se nelíbáme, ale je to opravdu čistě z kamarádství a jsem odpočatá po návratu. S kamarádkama se mi tak pěkně nepovídá. Takže tě chápu, že se s ním ráda scházíš. Ale náhoda je blbec a muže to prasknout. Asi bych se o tom začala pomalinku zminovat manželovi. Třeba, jestli by mu to nevadilo, že se jdete po těžké práci osvěžit jen na drink, nebo naplánovat pár věci mimo kancelář apod. Ušetříte si hromadu hádek, pláče a vyčitek… teda pokud jde opravdu jen o kamarádství!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
27.8.09 15:47

jednou vás někdo uvidí, manželovi to poví a ty už nikdy nedokážeš, že to bylo nevinný. já jsem pro mu to říct, třeba tak, že bych mu řekla, že jdeme večer posedět s kolegama z práce a pak další posezení bych nenápadně okomentovala, kdo všechno tam (jakože) byl a o čem byla řeč. tím by se dozvěděl, že ON tam byl taky (řeč bych soustředila na někoho jiného, ale dbala bych, asi si všiml, že tam byl i ON). pak by se to třeba zúžilo z pěti lidí na dva, pak jen na jednoho, no jasně, jdeme pokecat sami dva, když ti ostatní nemůžou. a když mu někdy někdo řekne, že vás viděl, tak už bude vědět, že je to OK.
za sebe říkám, že bych z toho úplně vyloučila cokoli jiného než přátelství, jinak bych se manželovi nemohla klidně podívat do očí, vždycky bych se cítila provinile a nechtěla bych, aby mi to samé někdy udělal. prostě jsem si pro život vybrala jednoho chlapa a nechtěla bych o něj přijít kvůli takové bláhovosti jako je pár polibků či tajné schůzky. moje rada je - nenápadně je před manželem zveřejnit.
o koho bys raději přišla - o manžela nebo o kolegu a schůzky s ním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
27.8.09 15:56

Ja teda na veceri nebo sklenicce nic spatneho nevidim ale na lhani vidim a to vy oba delate ne :wink:
Jak by ses asi citila ty kdyby to stejne tobe delal manzel,tvrdil ze je s klukama ne pivku a pak by ti nejaka kamoska rekla ze ho videla na veceri s nejakou zenou.

Ale na tu otazku jak pise Boriska by sis mela odpovedet sama :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14631
27.8.09 16:20

No, mně to teda až tak v pořádku nepřijde- nevím, jaký máš vztah k manželovi, ale já, když někoho miluju, tak by mě ani nenapadlo se líbat s jiným :wink:
Pro mě je totiž líbání něčím dost intimním, možná ještě intimnějším než samotný sex- když už bylo moje manželství v troskách, tak jsem dokázala se ještě s manželem vyspat, ale pamatuju si, že líbat jsem se už nechtěla.
No, ale holky mají pravdu- musíš si odpovědět sama- pod pokličku tvého vztahu s manželem nikdo z nás nevidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
27.8.09 16:57

Jé, úplně jsem si vzpomněla na svůj případ - mám kamaráda, se kterým se teda už tolik nestýkám, ale známe se od mé puberty, kdy jsem do něj byla šííííleně zamilovaná, taky nějaká ta pusa padla, když jsem ještě byla bez malé, často jsme spolu zašli posedět. Můj ex mu nemohl přijít na jméno, takže jemu jsem zapírala a zatloukala (ale nutno dodat, že černé svědomí jsem neměla ani v nejmenším, i když pravda zas až tak úplně nevinná setkáni to nebyla :wink: ), ex je ex a současný manžel si mě vzal i s mým kamarádem :lol: , jemu nemám zapotřebí lhát, protože na tom nic špatného nevidí, že si (teď už opravdu velmi zřídka) zajdem na sklenku (a tady zase nutno dodat, že nyní už ta setkání nevinná jsou, jelikož mám doma vše, co jsem chtěla, tak to nehledám jinde). S kamarádem si zavzpomínáme na staré časy, semotamo padne nějaká lechtivá narážka na ně a to je vše.
Takže, na posezení s kamarádem nic špatného nevidím, ale vím, jak jsem já hledala výmluvy, kam a s kým jdu, takže to by asi chtělo trošku dopilovat :-) A manžel to neskousne, když ho přesvědčíš, že je to nevinné? (holt ty pusy budete muset oželet ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
27.8.09 17:11

Anonymní

• ptáš se „mít či nemít špatné svědomí“, ale sama píšeš, že ho prostě před odchodem máš.
    Nevím, zda se dá psát jinak než z osobního (subjektivního) pohledu.
    Např. já bych špatné svědomí měla, a to tak strašné, že to radši neuskutečním.
    Rozhodně bych to nedělala v případě, že můj rodinný život je šťastný.
    Mám pořád před očima nás dva (= partnery), naše dítě, náš společný život - a to nechci ohrozit za chvilku pobavení se s jiným mužem.

Otázka je, do jaké míry tě ten kolega přitahuje, jestli to časem nepřeváží tvůj vztah k manželovi.
Dobře to zvaž - jestli to za to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
27.8.09 17:15

Anonymní -jen dodávám - abys nemyslela že ze sebe dělám svatou.
V představách si podobná setkání přehrávám - bohužel většinou zatím s postavami mně absolutně nedostupnými (např. z médií nebo filmů :lol: ) a jednou jsem se ocitla doslova v poblouznění, když mě vyšetřoval jeden doktor na ultrazvuku, a to jsem byla prosim teda ještě těhotná - a zapůsobil na mě natolik, že jsem cestou domů byla jak ve snách, ale říkala jsem si „prosimtě co blbneš, musíš to racionálně VYZMIZÍKOVAT, tohle není správný“ - ale jako asi chápu, na jaké úrovni se ten váš „kamarádský vztah“ s kolegou odehrává.

Upřímně řečeno, ta větší pusa je podle mě jen začátek. Dej na to pozor, pokud nechceš zbourat manželství nebo nezavdat manželovi příčinu, aby ti to oplatil.

A PEVNĚ DOUFÁM, ŽE TO ZASE NENÍ NĚJAKÝ PRŮZKUM Z MUŽSKÉ ČÁSTI UŽIVATELŮ INTERNETU!!!!!!!!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
27.8.09 18:07
Zlatuska píše:
A PEVNĚ DOUFÁM, ŽE TO ZASE NENÍ NĚJAKÝ PRŮZKUM Z MUŽSKÉ ČÁSTI UŽIVATELŮ INTERNETU!!!!!!!!!!!!!!

Není :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama