Reklama

Mizí mi zprávy ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 16:41
Mizí mi zprávy ?

Ve svých zprávách nemám info o tom, komu mám poslat dárek na vánoční kolotoč, a mám za to, že asi přišla, ale teď není dohledatelná… je to možné? děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24710 příspěvků 14.12.17 16:53

To jako řešíš týden před Vánoci???
Ty v.le, to bych fakt chtěla být ten, komu máš poslat dárek :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

Svetluska.Lulu
Kecalka 272 příspěvků 14.12.17 17:02

To chodilo na mail, me to spadlo do spamu, ale vedela jsem, ze na ni cekam ;) doufam, ze to stihnes :?

Bandii
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 14.12.17 17:15
@jenny.fields píše:
To jako řešíš týden před Vánoci???
Ty v.le, to bych fakt chtěla být ten, komu máš poslat dárek :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

Vždyť polovina lidí beztak ještě ani nezačala dárky kupovat :mrgreen:

jenny.fields
Generální žvanilka 24710 příspěvků 14.12.17 17:18
@Bandii píše:
Vždyť polovina lidí beztak ještě ani nezačala dárky kupovat :mrgreen:

Polovina lidí, co je mají poslat do emimiňáckého kolotoře, to snad ne :roll:

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 17:19

@jenny.fields @Svetluska.Lulu Klííííd :lol:, už jsem to našla. V práci přímo v budově máme pobočku pošty, zítra to pošlu :andel:

jenny.fields
Generální žvanilka 24710 příspěvků 14.12.17 17:21
@Ostružka píše:
@jenny.fields @Svetluska.Lulu Klííííd :lol:, už jsem to našla. V práci přímo v budově máme pobočku pošty, zítra to pošlu :andel:

No to jdi spíš uklidnit někoho, kdo čeká na dárek v diskuzi kolotoč.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 17:24

@jenny.fields tak ten můj mi taky ještě nepřišel, a pokud dorazí do vánoc, tak nemám důvod plašit, ne? :nevim:

tininas
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 14.12.17 17:33

Ostružku, je to možné. Minulý týden jsem prodávala přes bazar. A zmizel mi zrovna mail s adresou kupující. Určitě jsem ho nevymazala.

jenny.fields
Generální žvanilka 24710 příspěvků 14.12.17 17:36
@Ostružka píše:
@jenny.fields tak ten můj mi taky ještě nepřišel, a pokud dorazí do vánoc, tak nemám důvod plašit, ne? :nevim:

Plašit neplašit, pravděpodobnost, že dorazí se zmenšila extrémně. Normální člověk s trochou zodpovědnosti rozhodně neposílá dárek poštou v posledním týdnu :nevim:

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 17:55

@jenny.fields týden předem, to dojde

ka2ka
Extra třída :D 12750 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 18:27
@Ostružka píše:
:lol: ach ta naivita, pošta měla zpoždění už před 14 dny :nevim:

podaji
Kecalka 399 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 19:29

Holky klid nejsme male deti :mrgreen: ja ten svuj posilala taky teprve pred tydnem a to jsem ho mela uz tyden zabaleny. Me osobne dosel dnes. Kazda mame svoje je toho ted vic pred vanoci. A pak neni nad to dostat darecek i po vanocich :mrgreen:

jenny.fields
Generální žvanilka 24710 příspěvků 14.12.17 20:36
@Ostružka píše:

To bych se modlila. Pokud to pošleš jako doporučený dopis, s nejvyšší pravděpodobností ano. Pokud jako EMS určitě.
Pokud jako balík do ruky, modli se, ten můj poslední šel přesně 15 dní. Pokud jako doporučený balík, tak jsi hodně…no slušné slovo nemám.
Pošta nezvládá od poloviny listopadu.
@podaji Myslím si, že v tom s tebou hodně lidí nebude souhlasit. Vánoční dárek patří pod stromeček na Štědrý den.
Mě to nepálí, neúčastním se, ale tohle myšlení mi přijde hodně zcestné.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 23:10

@jenny.fields hele jako, víš, já se modlím spíš za věci trochu jiného charakteru, jsem katolička, tak mám ten advent asi jinak nastavený :nevim:.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >