Mladé těhulky z Liberce :)

377
18.6.13 11:34

Mladé těhulky z Liberce :)

Ahoj :) bude mi 22 a hledám těhulky z Liberce a okolí, se kterými si budu moct popovídat, vyměnit zkušenosti, jít ven procházku nebo na koupaliště. Čekám první miminko, chlapečka Adámka a termín porodu máme 29.září. Vzhledem k mému věku, jsem přišla o kamarádky, protože všechny moje vrstevnice mají jiné starosti a jiné zájmy než mám já, tak jsem doma na rizikovém a většinu času trávím sama, protože přítel je v práci. Někdy mi je z toho pěkně smutno, že si nemám s kým popovídat nebo zajít ven. Najdou se mezi Vámi takové, které to mají podobně? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
681
18.6.13 12:28

V

Příspěvek upraven 30.03.14 v 21:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
18.6.13 12:40

Ahoj :mavam: vážně, tak to je super :) mladá maminka jak si to zvládla všechno v pohodě? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
18.6.13 12:49
:mavam:

Mě je též 21 a mám též 2 letou dceru :lol: pokud by to tedy nevadilo ráda se přidám :lol:

@Jenver :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
18.6.13 12:54

Určitě :mavam: Vítám tě :)) budu jen a jen ráda, čím více tím lépe. Já jsem z toho na palici, jak jsem pořád doma a ty moje kamarádky mě nechápou a pořád mluví o chlapech, párty, tak si je vyslechnu ale mě už poslouchat nechtějí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
18.6.13 13:00

@Zuzhanka tohle znám, já jsem otěhotněla v 18 letech, moji přátelé měli tehdy úplně jiné starosti a rozhodně semnou nechtěli probírat výbavičku, oblečení, porod apod.
Naštěstí jsem v té době narazila právě na emimino :lol: Našla tady spoustu přátel rad i zkušeností :palec: Taky jsem celé těhotenství byla doma, v té době jsem se právě stěhovala kousek od Českého Dubu kde bydlím do teď. Nikoho jsem tady neznala a vlastně žiji na samotě u lesa. :mrgreen: Ráda proto vyrážím kousek do Liberce aspoň 2× týdně abych tady s malou nezakrněla.
A co ty? co jsi dělala před těhotenstvím? jak se těšíte na špuntíka? a kde přesně v Lbc bydlíš jestli se tedy mohu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
18.6.13 13:05

Přesně proto jsem založila tuhle diskuzi, protože už mi to lezlo na nervy se k někomu pořád vtírat, tak si raději najdu holky se stejným zájmem, ale mladý, protože přeci jen jsme v něčem ještě telátka :D ty starší maminky taky hodně poradí a tak, ale jsou už přeci jen starší a mě příjde že je to znát… Než jsem otěhotněla tak jsem pracovala v Nise v obchodě House oblečení… Pracovala jsem do pátého měsíce a teď jsem doma a jsem ráda, užívám si konečně těhu pořádně. Bydlím u botanický zahrady, z oken na ní koukám a na druhý straně mám Zoo :) takže tu máme krásnej klídek a nejsem zavřená v paneláku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
18.6.13 13:09

@Zuzhanka Joo tam je nádherně zrovna minulý měsíc jsem s malou byla jak v zoo tak v botanické :palec:

A jak zvládáš ty tepla s pupíkem? Dobře si pamatuji jaké to bylo malá se narodila v červenci takže to bylo celkem náročný :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
18.6.13 17:52

@werunkaw123 No zatím to zvládám, nenatékají mi nohy nic, tak se to celkem dá, ale jsem stejně zalezlá doma, v neděli jsem byla v Jablonci na přehradě a trochu se mi připekly nohy, tak teď jsem radši doma, ale zítra mi přítel slíbil, že pojedeme na Sluníčko odpoledne se aspoň trochu zchladit. Ty vedra jsou šílený, ale jsem za ně ráda, aspoň už není taková kosa. Ale jelikož máme na půl podkrovní byt, tak jsem dneska měla v obýváku 29 stupňů :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
18.6.13 19:11

@Zuzhanka uuufff by mě asi švihlo a to ani nemusím být těhotná :mrgreen: Já teda ani netuším kolik máme doma my, ono stačilo když jsem dnes začala vařit, zapla troubu a plotýnky a v tu ránu se tady nedalo dýchat.
Já teda tepla moc nemusím, mám ráda když je tak akorát na mikinu a kaťata :lol:

Tak si zítřek hezky užijte určitě ti to udělá dobře :palec: já jsem za dnešek malou 3× sprchovala a celé odpolko jsme trůnily u bazénu takže celkem pohoda, za to teď je doma hic a já se nehnu už nikam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
18.6.13 21:24

Já mít tak bazén… :) tak jsem tam pečená vařená… Koukala jsem na zprávy a i v noci má být 26 stupňů to je celkem peklo že? Ale na jednu stranu si říkám, že takhle to vedro přežívám sama, ale nevím jak bych to zvládala s úplně malým miminkem chudáčci těm musí být největší vedro co? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
19.6.13 11:09

@Zuzhanka Jojo se špuntem se ty vedra zvládají už hůře… Malá lítá jak drak je zpocená až na zadku, v noci špatně spí. Odpolko jsme u bazénu a jinak jí přes den i 3-4× sprchuji aby se aspoň trochu zchladila… Jenže zas skoro nikam nemůžeme jelikož v autě by jsme se uvařily a venku tak max na zahradu.

Jo bazén je pohodička, já ti zas závidí ten klid a ticho :mrgreen: dokud je mimčo v pupku tak je to ještě pohoda :lol: Taky bych si skočila třeba do sprchy, ale těžko s malou za zadkem. Do bazénu jen na moment jelikož hned musím lítat kolem ní, hlídat včelky apod… a jsem z toho akorát splavená až kdo ví kde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
20.6.13 21:22

A jak jinak zvládáš prcka?? Já mám občas obavy abych všechno bylo v pořádku a já to zvládla… :( :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
20.6.13 21:25

Jinak jsem hledala nějakou diskuzi s maminkama z Liberce, ale všechno je uzavřený a teď jsem do jedný psala, ale nepřijali nebo nevím jestli byla aktivní… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
21.6.13 13:13

@Zuzhanka Taky mám založenou skupinu pro maminky z Liberce, ale holky jsi již nepřejí nové členky, jelikož se známe už i osobně, píší se tam dost citlivé a osobní věci a údaje tak z pochopitelných důvodů si nepřejí aby jsme přibíraly někoho dalšího koho neznají :kytka:

Jak zvládám malou? No tak nějak všeljak, taky jsem měla strach, taky jsem čekala co z toho vlastně bude a jak to bude probíhat. Nakonec to dopadlo překvapivě dobře, první dny to bylo krušné ono celkově šestinedělí, ale po něm se vše ustálilo, udělaly jsme si nějaký režim zvykly si na sebe a potom to byla pohoda. Teď u nás nastalo první období vzdoru, tak trochu válčíme, jsou chvíle kdy je to těžké a pak jsou chvíle kdy si na mě sedne, řekne mi maminko hačám a dá mi pusu a já vím, že jí prostě zbožňuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat