Mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helena24
Povídálka 39 příspěvků 03.01.04 22:03
Mléko

Ahoj, mám 22 měsíčního chlapečka. Ráno když vstane, vypije 250ml Sunaru (od 10 měsíců) nebo Hamilonu - podle toho co máme zrovna „na skladě“. Před spaním mu převařím zase 250ml plnotučného mléka (slyšela jsem, že polotučné není vhodné). Chtěla bych vědět, jak dlouho mu mám dávat sunar, jestli nestačí už jen to plnotučné mléko. Jinak v průběhu dne jiné mléko nepije, takže má denně 500ml mléka, což si myslím, že by mohlo stačit. Dáváte někdo nějaké jiné mléko?

Děkuji za radu, Pa Helča

Reklama

Reklama

Reakce:

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 04.01.04 12:25
Mléko

Mam to u 18timěsíční holčičky zařízeno podobně. Ráno 200 ml Sunaru - ten plánuji dávat do dvou let, dokud budu dodržovat určitá omezení jídel - mám jistotu, že když má období nechuti k masu nebo naopak k zelenině, tak denní dávku vitamínů a stopových prvků má částečně zajištěnu. Přes den někdy přidávám kravské mléko do čaje, ale poslední dobou ho moc nevypije. Každý den má buď jogurt nebo žervé nebo pacholíka - což se rovná cca 100-200 ml mléka (podle balení). Večer vařím kaše z mléka nebo používám instantní kaše např. od Hami s mléčnou sušinou - opět cca 200 ml. Navíc přidávám mléko všude, kde je potřeba při vaření, do br.kaše, do dětských omáček atp. Všechny tyto přídavky se do denní dávky mléka počítají a doporučovaná míra je cca 500-600 ml denně - takže si myslím, že to máš vymyšlené dobře.

Romana

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Jak dítě odtrhnout od počítače? Klíčem je jiná zábava

Také byste radši viděli své děti trávit čas jinak než koukáním na videa na... číst dále >

Články z Ona Dnes

V soutěži Moje rozmarné léto jsme rozdali ceny, soutěžícím děkujeme

Celoprázdninová fotosoutěže Moje rozmarné léto skončila. Rozdali jsme ceny v... číst dále >

Devadesátky jsou zpět. Vrací se vysmívaná ledvinka

Malou kabelku, která se připíná k pasu či na boky, měl alespoň jednou za... číst dále >

Reklama