Mléko na um

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
17.10.21 12:03

Mléko na um

Ahoj holky chtěla bych se zeptat, :lol: mám měsíční holčičku, a jsme na um ale a dáváme Hamé, jen s tím začínáme mít problém, s tolici a bolest bříška a bojím se ji změnit um, můžete mi nějak poradit, a nebo do porucit nějaké um? Dekuji moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2203
17.10.21 12:10

Nám třeba sedla Beba, ale každé dítě je jiné. Dáváš nějaké kapky nebo probiotika? Nám třeba dělal problém Vigantol a Biogaia dohromady :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
17.10.21 12:12

@EvieK ano dávám kapky ano dávám ty samé kapky,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2203
17.10.21 12:18
@Blonckaa píše:
@EvieK ano dávám kapky ano dávám ty samé kapky,

Zkus pomalu vysadit. Já jeden den nedala Vigantol s probiotiky a bylo to lepší. Další den jsem nasadila Vigantol, pak Bioaiu a zjistila jsem, že to teda nesedí. Dala jsem pryč probiotika. Jinak změny mléka se neboj, malá měla Nutrilon, BabyLove, Kendamil než nám suprově sedla Beba ;). Pokud budeš měnit, tak musíš vydržet aspoň 14 dní zda sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
782
17.10.21 13:36

Dcera měla měsíc Nutrilon Nenatal (předčasně narozená). Už cca 2 týdny je na Nutrilonu 1 a od té doby mi začala ublinkávat a taky plakat u jídla a po jídle. Doktorce jsem to říkala a prý plače, že ji bolí bříško a ublinkávání je v pohodě, že si dělá pořádek v žaludku, že ještě nemá tak zpevněné svaly a zlepší se to ve 3 měsících, až se začne víc hýbat. Problém by byl, kdyby šavlila a šlo to obloukem.
Jinak asi bez porady s pediatrem bych UM jen tak neměnila, i když o tom už uvažuju… protože krmení mi není příjemný (kroutí se, je neklidná, pláče) - schopná mi ublinkávat (průběžně hodinu a půl, dvě po jídle nebo pak i
občas natrávené před jídlem), nespat a hystericky brečet až do dalšího krmení. A já už jsem z toho kolikrát na nervy… Ale dle dr normální a může to být ještě i následek nemoci.
Má také Vigantol a Biogaiu a naštěstí stále přibírá na váze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat