Mléko od 6 měsíce v roce a více

Anonymní
23.3.17 08:42

mléko od 6 měsíce v roce a více

Ahojte, chtěla jsem se zeptat malá má rok a 2 měsíce a chtěla jsem se zeptat jestli můžeme pokračovat v UM 2? Jaký je mezi tím rozdíl nevíte?? 3jka nám nějak nesedí a chtěla bych zůstat u UM co máme, myslíte že to nějak vadí? Pije ho ráno a večer.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.3.17 09:30

Tak presne to same ted resim taky. Syn ma necelych 13 mesicu a je na hami. Ta trojka je ale chutove uplne jina, vubec ji nechce, tak jsem koupila znovu tu dvojku. On tedy mleko pije jen v noci (jednou a jen cca 150ml), takze to snad nicemu nevadi. Jinak z toho trojkoveho delam kase, tam mu to nevadi…nevim, proc je to mleko od toho roku tak moc rozdilne. S prechodem z jednicky na dvojku vubec zadny problem :nevim: Navic se mi zda, ze se mu z toho batoleciho i rozhodilo traveni :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
23.3.17 10:39

Dětská doktorka mi vysvětlovala, že to počáteční mléko obsahuje všechno, protože dítě ještě nepřijímá nic jiného. A jako jediné neobsahuje sytící přísady. Takže já jsem měla první dceru totální nežravku, a na doporučení pediatra měla počáteční mléko ještě ve 3 letech - kdyby měla nějakou 3ku nebo 4ku, tak by dala k snídani mléko, pak nesvačila a pomalu ani neobědvala, takhle jí to nezasytilo a lépe jedla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 10:56

@Aliik To je vyborna informace :potlesk: Mam taky nejedlika, takze na tom dvojkovem taky setrvam, aby mu vyhladlo po ranu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama