Máme krmit méně?

118
21.3.17 16:57

Krmte míň

Maminky, dnes jsme byly u doktorky je nám mesic a dostali jsme sprda, že Malej papá moc. Někdy mu 120 nestačí a vypije víc. A ona nám řekne ať mu dáváme 120 po třech hodinách. A když bude řvát hlady, tak ho máme jako nechat nebo co? Při propouštění měl 3170 a teď má 4400.. má UM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2512
21.3.17 16:59

Co to je za dotkorku, bože… :zed: Nepřijde mi, že by byl nějak extra velkej a rozhodně bych nenechala vyřvat hlady… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 17:01

Zdravím, vím, že vás se ještě příkrmy netykají, ale možná vám z toho něco pomůže, trvá to jen 4 minutky :) :hug:

https://youtu.be/QDTgRyqR6dA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
21.3.17 17:04

@Nowuka2 no, asi tak. Asi ji kopnem do řitě a najdem ňákou jinou. Jsou i děti, které se rodí i s touhle porodní váhou a nikdo jim dietu nedává

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2647
21.3.17 17:05

@077lenka můj syn byl to samé…doktorka neřeklanikdy nic…ono se to srovná…dávalajsem tolik kolik vypil…intervaly byli podle něho…nenechala jsem plakat…vždyť je malinký…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
21.3.17 17:05

Tak já nevím, takhle mi přibíral syn a ten byl kojený po třech hodinách a nikdo mi na to nic neřek :nevim:

Na doktorku se vykašli. Záleží spíš na tom, jestli jen přibírá nebo i adekvátně k tomu roste. Ono se taky může stát, že ti pak jíst chtít zase nebude a ta samá doktorka ti bude radit, abys ho vykrmila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48263
21.3.17 17:13

@077lenka :jazyk: řiď se dle svého rozumu. mě dávno u prvorozeného zase řekla že vždy ob krmení mám dávat čaj 8o, neřešila jsem a na další ko jak prý má váhu ok když nemá tolik UM, tak jsem jí řekla že čaj nedostával :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 17:13

@077lenka Vy jste maminka a vy víte, jak se vaše dítě cítí. Klidně se vsadím, že kdybych dala teď do kupy např. 10 doktorů a každého se zeptala jak krmit a kolikrát denně své dítě, tak každý by říkal něco jiného dle toho jak to sám vidí, cítí a má naučeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2644
21.3.17 17:16

Dle me zkusenost (je to tedy uz 12let)ale dcera 3tydny asi hladovela, kojeni byl boj a utrpeni pro obe, ve 3tydnech mela min nez porodni vahu, doktorka nas co 2dny kontrolovala a pak rekla stop! UM nebo na kapacky, um chutnalo a jedla az do prasknuti, trvalo to cca 2mesice, co se cpala a nemelo to konce, byla jak mischelin, ale pak se srovnala sama a ze speku vyrostla, a nenapadlo nas ji krotit s um

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
21.3.17 17:21

Ježíš :zed: muj malej měl stejnou váhu. Teď je mu 5m a má skoro 8kg, ale je i dlouhej. Od narození přibírá rychle. Rozhodne krm jak si řekne ono se to později srovná. Starší syn byl to samé, jakmile začal lézt přestala jít váha nahoru. Teď má ve 22m 12kg a jak rychle roste a pořád lítá přibírá už minimálne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
21.3.17 17:25

Davala bych, jak si miminko rekne, mozna kdyby vypilo za den opravdu hodne (tzn. opakovane vice nez 180 ml na kg vahy) a melo hodne pocuranych plinek, zapatrala bych, jestli mu to UM sedi a nebylo by vhodne jej vymenit. Dcera treba byla porad hladova po babylove z DM, tak jsem se zase vratila k Hippu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2230
21.3.17 17:28

Muj prvorozeny kojeny pribral za prvni ctyri tydny necela dve kila (z 4,2kg porodni vahy na 6kg ve ctyrech tydnech). Rozhodne bych nenasazovala dietu a nenechala rvat hlady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
21.3.17 17:31

Když kojíš, tak ani nevíš, kolik dítě vypije, mě takhle malá taky přibírala hodně a rozhodně mi doktor neříkal, abych jí odtrhla od prsa dřív, naopak si pochvaloval, jak pěkně přibírá. Neřešila bych, ono se to zase třeba časem vystřídá a nebude tolik dlabat. Měsíční dítě bych fakt neomezovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1610
21.3.17 17:43

Dcera měla 3,51 kg když se narodila. Nikdy jsem jí nevážila, jen v poradně. Kojila jsem jí, kdy chtěla. v 6 týdnech měla 4,57 kg, ve 3 měsících 5,69 kg, v 6 měsících 7,14 kg a v roce 9,8 kg. Schválně jsem si došla pro její průkazku. Teď její 5 let a je to krásná holčička. Dětský tehdy říkal, jak pěkně papá. Dle tabulek dokonale výškově i váhově průměrné dítě. Švagr měl prý v půl roce 10 kg a dnes je to ten hubený typ, co snad nikdy nepřibere. Dítě krm, jak si řekne ono a ne doktorka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 18:02

Je v normě, ideálně mají přibírat 100 - 300g za týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama