Další změna nebo počkat

14.3.17 07:20

Další změna nebo počkat

Ahoj maminky mám dotaz mám doma skoro čtyřměsíčního chlapečka od začátku byl na Nutrilonu omneu proti zácpě asi před měsícem se mu zřejmě zlepšilo protože z ničeho nic začal kadit az moc třeba i osmkrat za den tak sme usoudili ze může uz normalni jenže po tom mu docela bolelo bříško tak nám bylo doporučeno hipp moc sem v nej doufala ale po něm je to stokrát horší tuhle noc jsem psala asi hodinu a tu před tím asi dvě každých deset min se budil bolesti ve dne je protivný skoro se uz nesmeje máme ho šest dní a az poslední tři dny takovéhle mám vyměnit mlicko úplné za jiné ještě nebo vydržet jak dlouho trvá než si to sedne to mlicko uz to bylo dobré nechci se vrátit zpět na začátek kdy probrecel dny i noci a chci zpět ty sladké úsměvy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

14.3.17 07:41

Davas mu i cajik? Hermankovy je na řidší stolici a fenyklový na prdiky…možná to by jsem vyzkoušela. Poradily me to v lékárně. Nebo cvičit s nozickama aby se procvicilo bříško. Já od narozeni dávám Nutrilon Profutura, žádný problém, ale od podávání prikrmu je to trošku horší, takže dávám hermankovy cajik. Jinak každý mimi nesnese všechny mlicka.. Dal nevím co poradit :nevim: Ono přejít na jiné mlicko a vidět změnu asi trvá. Preji hodně sil a at se to zlepší :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama