Reklama

Mimi nestačí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Giguli
Stálice 74 příspěvků 06.03.17 21:23
Mimi nestaci...

Holky chci poradit od nekoho kdo co jak to dela pokud ma stejny problem nebo podobny… mam 2m holcicku davam ji aptimil u nas nutrilon davam ji 150ml a 5 odmerek mela by vydrzet 5h, ale ona vydrzi 3h… a place jako tur…nevim co s ni tak ji musim davt po 3 nevite jestli to nevadi? nebo jak zahustit mlecko?? Nebo mi bylo receno dat odmerku navic nebo pul… :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19030 příspěvků 06.03.17 21:26

Kdo ti řekl, že by dvouměsíční mimčo mělo vydržet 5 hodin bez jídla? 8o

Giguli
Stálice 74 příspěvků 06.03.17 21:27

Myslela jsem to podle navodu na krabicce vim ze kazde dite je jine zadne neni podle tabulek jen nevim tak se ptam @alenka84

alenka84
Neúnavná pisatelka 19030 příspěvků 06.03.17 21:28

Rozhodně nedělej hustší mléko, než podle návodu, jen jí tím ublížíš a bude jí bolet bříško. 3 hodiny mezi jídly je úplně normální rozestup, náš prcek zdaleka nevydržel v tomhle věku ani to a jedl každé zhruba 2 hodiny…

Včelička992
Závislačka 3335 příspěvků 06.03.17 21:28

@alenka84 pani asi myslela spis na noc.

Patricia89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 21:29
@Giguli píše:
Holky chci poradit od nekoho kdo co jak to dela pokud ma stejny problem nebo podobny… mam 2m holcicku davam ji aptimil u nas nutrilon davam ji 150ml a 5 odmerek mela by vydrzet 5h, ale ona vydrzi 3h… a place jako tur…nevim co s ni tak ji musim davt po 3 nevite jestli to nevadi? nebo jak zahustit mlecko?? Nebo mi bylo receno dat odmerku navic nebo pul… :nevim:

8o 8o 8o pet hodin? Ty taky nevydrzis 5 hodin bez jidla 8o 8o 8o natoz dite. Po dvou hodinach max 8o 8o 8o

alenka84
Neúnavná pisatelka 19030 příspěvků 06.03.17 21:30

@Giguli I většina dospělých jí víc než jen třikrát denně, natož takhle malé miminko…dávkováním na krabičce se neřiď (tedy poměr voda/počet odměrek dodržuj, to je důležité), řiď se svým dítětěm ;) Ale upřímně, fakt neznám žádné takové, které by přes den vydrželo 5 hodin bez mléka.

Giguli
Stálice 74 příspěvků 06.03.17 21:30

Dr mi rekla ze 150ml je dost na 2m mimi, ale kdyz jsem videla ze uz ji tech 120ml nestaci tak ji snad nebudu trapit… @alenka84

Patricia89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 21:31
@Včelička992 píše:

Ani v noci nevydrzi 2 mesicni 5 hodin bez jidla 8o :nevim:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19030 příspěvků 06.03.17 21:31
@Včelička992 píše:

Soudíš podle čeho? JO, v noci obvykle mimčo vydrží dýl, když spí. I když ve dvou měsících bývá ten spánek ještě hodně přerušovaný potřebou mléka.

Giguli
Stálice 74 příspěvků 06.03.17 21:32

V noci ano ano, ale pres den to je tam napsane, ale zda se me to blbost proto se radim :) @Patricia89

Včelička992
Závislačka 3335 příspěvků 06.03.17 21:32

@Patricia89 ja mam 2,5 mesice dvojcata a piji mi 5× denne co 3 hodiny UM a v noci spi 6-7 hodin…

Markéta80
Hvězda diskuse 39342 příspěvků 06.03.17 21:32

@Giguli ty taky jíš v určitý čas nebo se najíš kdy máš hlad? 5h je strašně moc, tabulka je jen orientační a pokud neblinká dávej dle potřeb dítěte ne dle někoho kdo vymyslel orientační tabulku ;) Dcera je nedonošená a ta pila po hodině :mrgreen:, jsem se ptala dětské a prý pokud se nepřepíjí a nezvrací at jí dám. první týdny byla jen na mě a víceméně pořád pila nutrilon a pokud jsem nedala řvala tak jsme raději um udělala a byl klid :mrgreen:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 3 inzeráty 06.03.17 21:32

Dávám synovi taky Nutrilon, sice ten klasický, ale po 3 hodinách. Vážně je na krabici rozestup mezi jidly 5 hodin? 8o

Patricia89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 21:33
@Giguli píše:
Dr mi rekla ze 150ml je dost na 2m mimi, ale kdyz jsem videla ze uz ji tech 120ml nestaci tak ji snad nebudu trapit… @alenka84

Jezis doktorka 8o
Tak snad vidis, kolik ti dite vypije a jestli ma jeste hlad nebo ne. A kdyz zvraci, tak ji toho davas moc. A jestli ji to nestaci, tak zkus 150 ml.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama