Joyland a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 04.03.17 20:43
Joyland a kojení

Hezký večer… Můj muž si kupuje do práce místo obědů Joyland (obdoba Many, prostě nutričně absolutně vyvážené „jídlo“). Já nemám s 4 měsíčním miminkem chuť připravovat si něco k obědu a tak bych chtěla jedno jídlo denně nahradit tímto. Složení vypadá moc dobře (ovesné vločky, vitaminovo-minerální premix, sójová mouka, mléčný protein, lněné semínko), nic by malé nemělo dělat problém. Myslím že by neměl být problém nahradit jedno jídlo ale pořád si nějak vnitřně nejsem jistá jestli je to při kojení ok… Nemáte někdo zkušenosti třeba aspoň s tou Manou při kojení? Děkuji :kytka:

Reakce:

Alušáček
Závislačka 3178 příspěvků 04.03.17 22:29

@Latty Mě nenapadá jediný důvod, proč by jsi to nemohla při kojení jíst… ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >