Joyland a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 04.03.17 20:43
Joyland a kojení

Hezký večer… Můj muž si kupuje do práce místo obědů Joyland (obdoba Many, prostě nutričně absolutně vyvážené „jídlo“). Já nemám s 4 měsíčním miminkem chuť připravovat si něco k obědu a tak bych chtěla jedno jídlo denně nahradit tímto. Složení vypadá moc dobře (ovesné vločky, vitaminovo-minerální premix, sójová mouka, mléčný protein, lněné semínko), nic by malé nemělo dělat problém. Myslím že by neměl být problém nahradit jedno jídlo ale pořád si nějak vnitřně nejsem jistá jestli je to při kojení ok… Nemáte někdo zkušenosti třeba aspoň s tou Manou při kojení? Děkuji :kytka:

Reakce:
Alušáček
Závislačka 3318 příspěvků 04.03.17 22:29

@Latty Mě nenapadá jediný důvod, proč by jsi to nemohla při kojení jíst… ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >