Reklama

Joyland a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 04.03.17 20:43
Joyland a kojení

Hezký večer… Můj muž si kupuje do práce místo obědů Joyland (obdoba Many, prostě nutričně absolutně vyvážené „jídlo“). Já nemám s 4 měsíčním miminkem chuť připravovat si něco k obědu a tak bych chtěla jedno jídlo denně nahradit tímto. Složení vypadá moc dobře (ovesné vločky, vitaminovo-minerální premix, sójová mouka, mléčný protein, lněné semínko), nic by malé nemělo dělat problém. Myslím že by neměl být problém nahradit jedno jídlo ale pořád si nějak vnitřně nejsem jistá jestli je to při kojení ok… Nemáte někdo zkušenosti třeba aspoň s tou Manou při kojení? Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Alušáček
Závislačka 3084 příspěvků 04.03.17 22:29

@Latty Mě nenapadá jediný důvod, proč by jsi to nemohla při kojení jíst… ;)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama