Omneo a anticolik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sprajtka44
Povídálka 15 příspěvků 06.03.17 10:44
Omneo a anticolik

Dobrý den, mám takový dotaz spíše mně zajímá jestli to ma někdo podobně jako já, máme tři a půl měsíčního chlapečka a od začátku bereme Nutrilon omneo na zácpu vyhovoval nám skvěle akorát před 14 dní začal po tomto mléku mít častou stolici tím myslím že i 7 x denne dříve ji měl po tomto mléku jednou za den tak nám dr řekl že uz asi ma lepší traveni a ze uz na zácpu nepotřebuje at dáme klasické ale po něm sice měl zase jednou denne stolici ale měl takové bolení bříška ze to bylo úplně jiné miminko než sme znali celý dny probrecel a vůbec se nesmál a kroutil se bolenim tak nevíme co dělat měl to někdo podobně na webu nutrilonu jsem se dočetla ze Nutrilon anticolik je v podstate to stejně složení jako omneo akorát ma jednu složku aby tolik nehltal a nemá složku která ředi tolik tu stolici myslite ze by to mohlo fungovat měl to někdo podobně nechci mu pořád měnit mléka dekuji

Reakce:

Evvcaa
Kecalka 176 příspěvků 07.03.17 19:56

My jsme vyzkoušeli několik nutrilonů a antikolik na bolesti bříška pomohl. Ale já jsem kojila + dokrmovala. Jen je trochu nahořklý, tak se nelekněte. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >