Prsa po kojení - kdy splasknou?

Anonymní
22.3.17 08:09

Prsa po kojení - kdy "splasknou"?

Ahoj holky, mám stručný dotaz. Přestala jsem po cca 22 měsících kojit. Prsa už mám cca velká jako před těhotenstvím. Nekojím asi 5 dní. Zatím vypadají „normálně“. Zkušenost kamarádek je taková, že mají po kojení prsa splasklá, povislá, mohly by je do podprsenky prý rolovat 8o Moje otázka zní, kdy (pokud tedy vůbec) se prsa po kojení změní resp. splasknou a povisnou, kdy to přibližně přijde? :-)
Moc vám děkuju za zkušenosti :kytka:

Anonym - pro mě dost intimní téma, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.3.17 08:11

U mě dvakrát asi zhruba po 3 týdnech… No, nic moc teda, a to mám prsa malá, takže teď už skoro žádná. :mrgreen: Ale pamatuji si, že pak se to časem zase trošku srovná. Tak třeba zhruba za půl roku nebo rok.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.3.17 08:38
@Anonymní píše:
U mě dvakrát asi zhruba po 3 týdnech… No, nic moc teda, a to mám prsa malá, takže teď už skoro žádná. :mrgreen: Ale pamatuji si, že pak se to časem zase trošku srovná. Tak třeba zhruba za půl roku nebo rok.

Jakože když teďka ještě dokojuji (ale opravdu dost velké - čtyřleté - dítě, takže mléka je minimum) a prsa jsou prostě „pryč“, je šance, že po kojení se přeci jen nějaká „objeví“? Protože jinak vážně zvažuji plastiku, protože můj hrudník je opravdu tristní.

• Nahlásit
  • Citovat
22550
22.3.17 08:43

Já mám spí větší prsa (podrsenka 75 E-F) a dokojila jsem někdy v únoru. Přesně nevím. Ale splaskly až za pár týdnů, nebyly do dny. Teď jsou teda katastrofální. Byla jsem si vybírat podprsenku a na tom jsem nejvíc poznala, jak se změnily :roll: No co se dá dělat. Kojila jsem s krátkými přestávkami asi 5,5 roku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.17 08:47

Zakladatelka

Moc děkuju za reakce!
Já jsem měla před těhotenstvím velikost B, během kojení D, pak ještě během kojení se prsa zmenšila znovu na B. Teď mám menší B. S tvarem i velikostí jsem zatím spokojená. Mála prsa mi nevadí a jdou mi k postavě (jsem vysoká a štíhlá), jde mi o to, aby nevypadala jako ty často zmiňované psí uši :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.3.17 08:48
@Anonymní píše:
Jakože když teďka ještě dokojuji (ale opravdu dost velké - čtyřleté - dítě, takže mléka je minimum) a prsa jsou prostě „pryč“, je šance, že po kojení se přeci jen nějaká „objeví“? Protože jinak vážně zvažuji plastiku, protože můj hrudník je opravdu tristní.

Při takhle dlouhém kojení si neodvažuji tvrdit… :nevim: Já jsem kojila výrazně kratší dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.3.17 08:49
@Anonymní píše:
Moc děkuju za reakce!
Já jsem měla před těhotenstvím velikost B, během kojení D, pak ještě během kojení se prsa zmenšila znovu na B. Teď mám menší B. S tvarem i velikostí jsem zatím spokojená. Mála prsa mi nevadí a jdou mi k postavě (jsem vysoká a štíhlá), jde mi o to, aby nevypadala jako ty často zmiňované psí uši :-)

Psích uší se nebojím, protože se mi opravdu nemá co prověsit. Manžel má prsa mnohem větší, a to je štíhlý sportovec :oops:
Anonymní z 8:38

• Nahlásit
  • Citovat
5316
22.3.17 08:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám stručný dotaz. Přestala jsem po cca 22 měsících kojit. Prsa už mám cca velká jako před těhotenstvím. Nekojím asi 5 dní. Zatím vypadají „normálně“. Zkušenost kamarádek je taková, že mají po kojení prsa splasklá, povislá, mohly by je do podprsenky prý rolovat 8o Moje otázka zní, kdy (pokud tedy vůbec) se prsa po kojení změní resp. splasknou a povisnou, kdy to přibližně přijde? :-)
Moc vám děkuju za zkušenosti :kytka:Anonym - pro mě dost intimní téma, děkuji.

já mám normálně A, při kojení asi B-C, kojila jsem 14 měsíců a vrátily se do naprosto stejného stavu. U mě to závisí na váze, mám ted asi 5 kilo víc než bych ráda, ale zato prsa aspon naplní podprdu :mrgreen: přibrala jsem 15kg při těhu, neudělaly se mi ani strie, takže to podle mě závisí vyloženě na elasticitě kůže a váze. Tak se neboj. Z menších kulatějších se psí uši neudělaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.17 08:54
@Anonymní píše:
Psích uší se nebojím, protože se mi opravdu nemá co prověsit. Manžel má prsa mnohem větší, a to je štíhlý sportovec :oops:
Anonymní z 8:38

Mně by mnohem více vadila hodně povislá prsa než nemít téměř žádná, ale to je otázka vkusu a osobních preferencí, typu postavy atd. :P Vybírat si nemůžeme…
Zakladatelka.

• Nahlásit
  • Citovat
1085
22.3.17 08:59

No ja jsem ukončila kojeni pred 3/4 rokem.
Mela jsem vzdy velikost D.
Ted jsem ještě zhubla a prsa odesla na vandr. Myslim, ze budu rada, pokud tam vubec nahonim B.
Loni jsem si koupila drahe plavky, pred par dny jsem si zkusila vrsek a cha chaaaaaa chaaaaaa.
Rekla bych, ze zbyla tak pulka a to jsem optimista.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.17 08:59

@masinka9
Ty jsi mě vysloveně potěšila!!! Moc doufám. Samozřejmě bych to přežila, jsem ráda, že jsem mohla kojit a můj život nestojí na vzhledu mého hrudníku, ale…
Je pravda, že v těhotenství jsem měla obrovské břicho, nabrala 17 kilo, ale břicho teď vypadá úplně stějně jako dřív. Tak třeba mám pružnou kůži i na prsou a budu mít kliku jako Ty :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.3.17 09:28

Asi mám štěstí - odkojila jsem 2 děti, prsa už teda nejsou co bývaly, ale že by to byla zas taková splasklá povislá hrůza, která se dá rolovat do podprsenky, to bych fakt neřekla. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.3.17 09:37

Moje zkušenost je taková, že hned po kojení jsou jakoby vycuclá, ale že se to srovná časem. někde jsem pak četla, že to tak je, že se prostě do míst místo mléka vrátí tuk či něco takového.. přesně si nepamatuju a u mě to tak bylo :) prsa mám jako jsem měla předtím, stále malá, ale pevná :)

• Nahlásit
  • Citovat
10701
22.3.17 09:37

Já jsem nepozorovala žádné výrazné zvětšení prsou při kojení (spíš jen pocit nalití ze začátku) a prsa mám stejná jako před kojeními (obě děti cca rok). Možná pár strijí se mi objevilo z boku, ale co do velikosti nebo povislosti nepozorujeme s manželem rozdíl :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.17 09:58

Zakladatelka

Holky, tak jak to čtu, nebude to snad tak markantní rozdíl. Moc děkuju! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu