Mléko v noci - do kolika měsíců?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
45
30.11.21 21:47

Mléko v noci do kolika měsíců?

Jen takový dotaz. Teď jsem četla, že od půlroku děti nepotřebují noční krmení. Je to tak? Jak to máte vy? Můj malej, sedm měsíců, dostává mléko kolem 20hod, pak se vzbudí kolem 1hod, takze zase mléko, pak kolem čtvrté, takže zase krmení a v cca sedm vstává, takže zase mléko. Myslíte, že by to šlo nějak zredukovat? Jde to nějak dítě naučit aby mi třeba nechtěl pít v ty čtyři ráno? Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28209
30.11.21 21:53

Dokud se budily, bylo mlíko :nevim: půlroční na to má plné právo bych řekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
30.11.21 21:56

@pikola určitě na mliko právo má a taky ho dostává, ale to jedno pití by se hodilo ubrat. Už se fakt potrebuju vyspat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2159
30.11.21 21:57

Tak to si počkám na radu :mrgreen:. Nepíšeš @verter2019 tedy, kolik je malému, ale synovi bude zítra 18m a já přemýšlím, jak ho odnaučit nočnímu mléku. Dostává v 19.30 dávku, pak se budí cca 00.30 hod, a dostane UM (to chci zrušit, nevím jak) a pak tedy občas zkouší v cca v 4.30 hod, ale to ho vyndám z postýlky, řev, tak si lehnu a řeknu mu, že ne a jde si lehnout mezi nás, ale nedovedu si to samé, představit v těch 00.30 hod 🙈
V jeho roce jsem přemýšlela, že noční mléko odbourám a ono za námi dalšího 1/2 roku a stále vstávám 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
30.11.21 21:59

@lucije28 sedm měsíců mu je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1970
30.11.21 22:01
@verter2019 píše:
@pikola určitě na mliko právo má a taky ho dostává, ale to jedno pití by se hodilo ubrat. Už se fakt potrebuju vyspat!

Tak ho prostě uber. Žádná zaklínadla neexistují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4142
30.11.21 22:01

Nejstaršího jsem na noc odstavila v 7 měsících, prostedniho v asi 11 měsících a nejmladší až asi v roce a čtvrt. U všech vždy ve chvíli, kdy bylo zcela jasné, že se nebudi hlady, ale buď tak nějak ze zvyku anebo z jiných příčin. Dokud měli v noci fakt hlad, tak pili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2159
30.11.21 22:03

@verter2019 tak to určitě mléko potřebuje, je malý, to se zlepší, ale je pravda, že skoro 3× za noc, to je často. Holt vydržet, nedá se svítit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
30.11.21 22:05
@verter2019 píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tobě se budí dvakrát za noc a přijdeš si málo vyspaná? :lol: :lol: Jinak to s těmi šesti měsíci je nesmysl, traduje se to, ale je to blbost.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14976
30.11.21 22:09

Miň čti (blbosti mimochodem) a víc vnimej potreby svyho dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
30.11.21 22:09

@verter2019 kluk má rok a měsíc a mléko cca 3× za noc :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4008
30.11.21 22:11

Naše mladší přestala pít mléko v noci před měsícem, jsou jí dva a čtvrt. Budí se několikrát za noc i tak, někdy jen kvůli zakrytí, prituleni, někdy je vzhůru hodinu. Děti. Nevyspis se ještě dlouho. Ale jednou to přijde, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2324
30.11.21 22:11

@lucije28 já jsem noční mléko( kojení) také chtěla odnaučit. Když se vzbudila, tak jsem ji chovala, hladila, ale všechno bylo prd platný. Chtěla prostě prso. No a pak jsem ji posunula večeři na dýl a pak dokojila a ejhle. Spí celou noc. Prostě měla v noci hlad. Moje mléko ji nestačilo. K večeři jí dávám většinou polévku nebo co zbylo od oběda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
30.11.21 22:12

@Kolicek95 no mám ještě jedno dítě a s ním jsrm nespala první dva roky, pak přišlo druhý dítě a nespanek pokracuje a já už to nedávám. Takže jsem se pídila po tom, jak to s nočním pitím je, a i můj pediatr mi potvrdil že dítě od toho půlroka fakt nemusí pít, ale nikdo mi teda neporadil, jak toho docilit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2159
30.11.21 22:15

@jary1 když já se bojím, že už je to jen zvyk … ale třeba se mýlím. Nicméně večeři má (dle mého velkou), mléko před spaním a beztak se vzbudí. Také jsem zkoušela vše možné, i nemožné, ale to raději obětuji v noci 15 minut, než řvaní a “mlácení” se mezi námi ve velké posteli … Jen jsem chtěla radu 🤣 a dudlík taky peklo, chci ho vzít, ale nejde to 🙈, šíleně řve 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat