Dušení při krmení UM

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
101
28.11.21 18:55

Dušení při krmení UM

Ahoj holky, jdu si za vámi pro radu, třeba máte někdo zkušenost.. malý plně na UM nám vyhovuje vše ok..ale sem tam se stane ze se začne dusit, jak hltá, ale takovým způsobem, že vyvrací oči.. měl tu nejmenší savičku, tak jsem zkusila dát větší, že třeba mu to teče málo a proto tak hltá, ale je to stejný.. stává se mu to přes den kdy jí po 3-4 hodinkách, v noci jí po 5-6 hodinách a to úplně v pohodě.. má dva měsíce a vypije 90-120ml..máte někdo zkušenost, co s tím? Protože ja pak před každým krmením mam akorát strach, aby se něco nestalo..ve čtvrtek jdeme k dr, tak se zeptám samozřejmě i tam..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22183
28.11.21 19:32

Stávalo bylo to tím že mu to teklo moc přídávali jsme nutriton na zahuštění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
28.11.21 19:48

@ka2ka a pomohlo to? Taky jsem na to koukala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66356
28.11.21 20:03

Jo, když hlta, tak se to stane.. klid. mimca mají dobré reflexy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
28.11.21 20:10

@martina.se nooo to joo, jenže jako zdravotník to vidím všechno černě a mám bobky 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
28.11.21 20:14

Myslím, že se to stává dost často. Jedna věc je nevyhovující savička a druhá špatná poloha krmení. Zkusila si mu třeba trochu podložit hlavičku, aby mu to neteklo přímo do krku? :oops:
Jinak kliiid, ony miminka mají stejné reflexy jak dospělý člověk… kdyby se nenadechoval delší dobu, tak ho vždycky zkus převrátit na bříško a jemně pobouchat po zádíčkách. Rozhodně ho nenechávej v lehu.
Doufám, že neradím špatně, mě to tak učila PA :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22183
28.11.21 20:15
@Jiriiinka píše:
@ka2ka a pomohlo to? Taky jsem na to koukala..

pomohlo přestal se dusit hltoun jeden :mrgreen: dusil se každý krmení byla jsem na infarkt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22183
28.11.21 20:16
@Markéta188 píše:
Myslím, že se to stává dost často. Jedna věc je nevyhovující savička a druhá špatná poloha krmení. Zkusila si mu třeba trochu podložit hlavičku, aby mu to neteklo přímo do krku? :oops:
Jinak kliiid, ony miminka mají stejné reflexy jak dospělý člověk… kdyby se nenadechoval delší dobu, tak ho vždycky zkus převrátit na bříško a jemně pobouchat po zádíčkách. Rozhodně ho nenechávej v lehu.
Doufám, že neradím špatně, mě to tak učila PA :oops:

krásná rada jenže když to pak děláš s dítětem u každého krmení asi tak 10× a bez přehánění tak to nejde takhle fungovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
28.11.21 20:19

@Markéta188 nechávám ho výš vždycky, zkusím ještě více Teda tu hlavičku vypodložit😊 savičku a lahvičku ma od sameho začátku stejnou a nedelal to právě.. až teď..tak snad to bude brzy ok, děkuji za uklidnění 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
28.11.21 20:19

@ka2ka to věřím, taky jsem na prášky z toho 😁 a dávala jsi nutriton bez doporučení lékaře nebo až po konzultaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22183
28.11.21 20:24
@Jiriiinka píše:
@ka2ka to věřím, taky jsem na prášky z toho 😁 a dávala jsi nutriton bez doporučení lékaře nebo až po konzultaci?

mě to poradil právě mudr já o něm předtím nevěděla starší byl vzorný ten nehltal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66356
28.11.21 22:23
@Jiriiinka píše:
@martina.se nooo to joo, jenže jako zdravotník to vidím všechno černě a mám bobky 😁
Šmajra.. tak to chápu. Mě naopak lékař z RZ uklidňoval, že pokud nejde např o ořech, tak to dítko vesměs zvládne samo
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 22:44

Nedavat jist vůbec aby si to uvědomil že to nesmí!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat