Dítě 7 měsíců nejí příkrmy ani um.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
21.11.21 22:02

Dite 7.mesicu neji prikrmy ani um.

Dobry vecer damy. Mam takovy dotaz, syn 7.mesicu mi pred 2 tydny zacal odmitat prikrmy a ted zacal odmitat i veceri. Nas priblizny casovy jidelnicek je :

6:30 -UM
9:30 -UM
12:00 oběd maso/zeleninový příkrm
15:00 vyziva/jogurt/cerstve ovoce
18:00 vecere, spi od 19:00 az do 6:00

Rano vypije tak 100 ml, vic ne. Dopoledne tak tech 50 ml. Obed odmita, zavre pusinu a krouti hlavou, vyzivu sni nebo jogurt a vecere vubec. A ani UM. Davame i cajik detsky.

Uz si nevim rady, jestli to muze byt k zubum, uz ma jednicky oba spodni venku ale toto pred tim nedelal. Pres dej neustale prave knoura. Tak jestli nema chut a hlad? :D
Dekuji za pripadne rady :potlesk:

Příspěvek upraven 22.11.21 v 07:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1791
21.11.21 22:53

S jidlem neporadim, ale doufam, ze davas alespon nejaky tekutiny jine nez UM aby nehrozila dehydratace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
22.11.21 14:43

Moje dítě mělo stejně období, ráno teda jedla - 200 um, pak jogurt, oběd plus mínus, odpoledne kapsička a pak už nic. Trvalo to třeba dva týdny, pak se ukázalo, ze ji rostly 4 horní zuby najednou. Když se prořízly, začala zas jíst pěkně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15014
22.11.21 15:21

Moje druhá dcera, tedy kojená, měla tohle období v 8.něsíci. Rostly jí zuby, do toho byla po neštovicicích a slízla angínu :zed: nejedla skoro nic a kojit se taky nechtěla, vlastně jsrme to doháněla, když potřebovala usnout, to si prso vzala a v noci jsem se vnutila, jinak to byl boj. Nakonec z toho měla lehkou anemii, takže ztratila chuť k jídlu a dopovala jsem ji železem od pediatry na recept, asi po 2 měsících se to ustálilo..byly to nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat