Opravdu silná odsávačka mléka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
59
14.11.21 21:20

Opravdu silná odsávačka mléka

Ahoj, mám dotaz. Snažím se rozkojit, a zítra nás pouští z porodnice. Proto si musím koupit opravdu silnou odsávačka mléka, měla jsem ruční od Aventu a s tou jsem neodsála prakticky nic, to samé s elektrickou Medelou (tou žabičkou). Odsávám na té, kterou mají od Medely v porodnici Harmony, ale ta stojí 60 tisíc. A jako jediná má opravdu tah, který ty moje prsa dokáže odsát. Neměl někdo stejný problém a nenarazil na dobrou odsávačka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
241
14.11.21 21:23

Objednej spectru 1, jedná se o nemocniční odsávačku, narozdíl odedelx nestojí tolik :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.21 21:23

Za prvé- velmi brzy by ses měla při stimulaci rozkojit, prikladas miminko často?

Za druhé, měla jsem Canpol babies, Za mě tlak téměř stejný jako Medela v porodnici. Ale zeptej se tam, většinou mají odsávačky na zapůjčení.

Dodávám že kvůli stavu bradavek jsem ani Medelu ani Canpol nedavala na plný výkon :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
14.11.21 21:27

Pokud máš pár dní staré miminko, tak je ještě čas, kojení se rozjede postupně. Často prikladej a velice pravděpodobně odsavacku nebudeš potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11993
14.11.21 21:36

V porodnici je mívají i k zapůjčení. Prikladej miminko co nejčastěji, hlavně v noci. Před kojením nahrivej prsa, hodne pij a půjde to i tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
14.11.21 21:43

Děkuji za rady. Ale já chci odsávat i tak. Určitě se rozkrojím. Hodně piju, přikládám často, rodila jsem císařem, takže to půjde pomaleji. Ale nechci kojit venku, takže pokud půjdeme někam na delší trasu, ráda bych měla mléko sebou v lahvi. @Lily-of-the-valley já právě i tu v porodnici používám na plný výkon. A stejně trvá třeba 2 minuty, než mléko začne téct, ale je to jediné co funguje.
@ffan23 děkuji mrknu na to
U nás v porodnici jí bohužel nepůjčují, nejblíže to mám cca 100 km. Už jsem to zkoušela.

Příspěvek upraven 14.11.21 v 21:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15930
14.11.21 21:44

Treba ji ani nepotrebujes, jaky presne mas problem s kojenim..?

Pokud se miminko casto dozaduje kojeni a kojis na pozadani, je nejlepsi stimulace prave to sani od miminka.
Tvrda nalita prsa staci rozmasirovat v teple sprse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15930
14.11.21 21:47
@Wespery1 píše:
Děkuji za rady. Ale já chci odsávat i tak. Určitě se rozkrojím. Hodně piju, přikládám často, rodila jsem císařem, takže to půjde pomaleji. Ale nechci kojit venku, takže pokud půjdeme někam na delší trasu, ráda bych měla mléko sebou v lahvi. "@Lily-of-the-valley já právě i tu v porodnici používám na plný výkon. A stejně trvá třeba 2 minuty, než mléko začne téct, ale je to jediné co funguje.
@ffan23 děkuji mrknu na to

Jak jsem psala, k normalnimu rozkojeni ji nepotrebujes.
Co se tyce lahve, pocitej i s variantou, ze mimco muze lahev bud odmitat, nebo ji prijme a pak zas muze odmitat prso. Na tak tenky led bych se pokud mozno nepoustela.
Plus pokud budes dobre rozkojena, tak po nekojeni delsim nez cca 3 hodiny ti „prasknou prsa“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
14.11.21 22:16

@Lucie_Sx jak už jsem psala, jsem po císaři. Takže jsem prvních pár dní neměla mlíko vůbec a kdyby malýmu nedali láhev, tak nevím jak by se najedl… takže momentálně jsme na tom tak, že trochu si vezme ode mě a zbytek dokrm z láhve. Nemá s tím problém a od začátku bere oboje. Takže s tím problém nebude ;) mlika mám stále víc a víc, ale potřebuji prostě něco silného, co to "ze mě vytáhne " což bohužel ty odsávačky, co jsem psala nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
14.11.21 22:18
@Lucie_Sx píše:
Jak jsem psala, k normalnimu rozkojeni ji nepotrebujes.
Co se tyce lahve, pocitej i s variantou, ze mimco muze lahev bud odmitat, nebo ji prijme a pak zas muze odmitat prso. Na tak tenky led bych se pokud mozno nepoustela.
Plus pokud budes dobre rozkojena, tak po nekojeni delsim nez cca 3 hodiny ti „prasknou prsa“.

Přesně, prasknou ti prsa, jednodušší je nakojit, vím, teď už to venku není žádný med, ale existují i kojící mikiny a bundy. Lepší než dávat miminku kvůli výletu flašku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
14.11.21 22:24
@Wespery1 píše:
@Lucie_Sx jak už jsem psala, jsem po císaři. Takže jsem prvních pár dní neměla mlíko vůbec a kdyby malýmu nedali láhev, tak nevím jak by se najedl… takže momentálně jsme na tom tak, že trochu si vezme ode mě a zbytek dokrm z láhve. Nemá s tím problém a od začátku bere oboje. Takže s tím problém nebude ;) mlika mám stále víc a víc, ale potřebuji prostě něco silného, co to "ze mě vytáhne " což bohužel ty odsávačky, co jsem psala nejsou.

No ono neznamená, že když bere obojí teď, že to tak bude pořád, ale dělej jak myslíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
14.11.21 22:26

Jasně…To už ale zabředáváme do jiného tématu než jsou odsávačky. O kojících mikinach a bundach vim, ale nechci ;) ono to miminko tu lahev zvládne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
14.11.21 22:35
@Wespery1 píše:

Nejlepší odsávačka je dítě.. Z mé zkušenosti. Odsávačky jsou jen napodobeniny. v 6n i možná později ti prasknou kozy po 3 hodinách, nejak bych si nemalovala výlety na delší dobu… Kojení venku(jakkoliv i pro mě nepříjemné) je rychlejší a efektivnějsi než odsávání, skladování, sterilizace, atd… Je to vopruz a ztráta času. Raději jsem překročila svou komfortní zónu a kojím i venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
14.11.21 22:38

@řehořice Souhlasím, ale zakladatelka nebude. Ta má jasný plán jak to vše bude a nebude :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
14.11.21 22:46

@Micilin přesně ;) s první dcerou se mi to úplně nepovedlo, teď bych ráda kojila a i odsávala. I když třeba někam pojedu a nechám děti manželovi. Nicméně bych nerada aby se z toho tady stala další debata hlavně kojit vždy a všude, když výchozí téma bylo odsávačka :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat