Cukroví pro nejmenší

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
553
20.11.21 21:14

Cukroví pro nejmenší

Zdravím, už předem vím, že mě asi dost maminek odsoudí, ale nebudu se schovávat za anonym… Takový je holt život :mrgreen:
Našim klukům bude na vánoce 9 měsíců a sní na co přijdou. Problém je, že se před nimi ani nemůžu najíst, na návštěvách nemůže být nic na stole jinak řvou klidně dvě hodiny, že to jídlo chtějí… Hračky nepomáhají. Občas pomůže kukuřičná krupka, ale už také ne vždy. Tak uvažuji, jaké opravdu zdravé cukroví těm malým raubířům udělat na vánoce. :think: samozřejmě úplně bez cukru a bez věcí, co nemůžou. Napadlo mě smíchat ovesné vločky třeba s datlemi, nebo tak něco… Pak bych to vykrojila do stejných tvarů, jako budeme mít cukroví my a bylo by… Jen opravdu nevím jak na to.
Každopádně uvítám každý recept radu i nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11353
20.11.21 21:17

Koukni na web „máma v kuchyni“,má tam několik druhů sušenek pro malé děti. Ale všechny vydrží jen den, dva, pak se kazí. Musíš dělat často a malou dávku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
20.11.21 21:19

@Aduš8 moc děkuji, vůbec nevadí, že to má krátkou trvanlivost, potřebujeme o svátcích jen přežít návštěvy u babiček :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11353
20.11.21 21:20

@Elea9 má to moc hezky seřazené a všechny nadepsané podle věku. Ale řiď se ve složení hlavně tím, co mají už prcci zavedené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26195
20.11.21 21:44

Me Dr říkala, ať mu udělám par kousků lineckého bez cukru :D taky měl první Vánoce 9 měsíců. Ale to bylo fakt pár kousků no, jenom aby si něco rozdrobil v ruce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27938
20.11.21 21:48
@Kriss Tina píše:
Me Dr říkala, ať mu udělám par kousků lineckého bez cukru :D taky měl první Vánoce 9 měsíců. Ale to bylo fakt pár kousků no, jenom aby si něco rozdrobil v ruce :mrgreen:

no já myslím, že pořád by bylo lepší i pár kousků lineckého s cukrem, než datle s vločkami :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
20.11.21 21:51

@stinga já si dělám takové domácí musli tyčinky, proto mě to napadlo :lol: jen to sladim medem tak nevím jaké by to bylo bez medu, proto se ptám na recepty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27938
20.11.21 22:00
@Elea9 píše:
@stinga já si dělám takové domácí musli tyčinky, proto mě to napadlo :lol: jen to sladim medem tak nevím jaké by to bylo bez medu, proto se ptám na recepty :mrgreen:

tak jestli ti to chutná, možná to bude chutnat i tvým dětem, mně třeba datle připadají šíleně přeslazené a ovesné vločky z duše nenávidím v čemkoli,
já bych prostě dětem dala kvalitní linecké - nesní toho metrák a to linecké nemá vůbec přehnaně sladkou chuť,
ty datle a věci s medem jsou chuťově daleko sladší i když teda asi zdravější,
aby si jako nezvykali na tu šíleně sladkou chuť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
20.11.21 22:11

A musi byt nasladko? co treba syrove susenky? vygooglila bych si syrove cukrovi, vybrala, co se mi libi nejvic, vynechala sul

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
20.11.21 22:33

@Capretta kluci ještě nejí sýr :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55227
21.11.21 04:06

Perníky, linecké, vanilkové rohlíčky nebo sušenky nějaké domácí. Se přiznám. Že nemám u malých dětí s cukrovím problém. Raději doma pečené. Vím, jaké jsou použité suroviny. Než kupované polotovary a dlouho skladované. Jakékoli i pro malé děti vyrobené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
21.11.21 08:10

Malá má teď rok a taky se nesmí před ní jíst, je schopná nám ten talíř vyrazit z ruky.Taky přemýšlím jak vyřešit sladký o vánocích, a došla jsem k závěru že když ji dám do ruky linecké suché bez náplně tak snad nic nepokazím. Bude to domácí a stejně většinu rozdrobí. Nebude to o nic horší než piškoty. Ty jsou taky sladký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
21.11.21 08:13

Klidně bych dala linecké, vanilkové rohlíčky, sádlovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
21.11.21 08:17

Ja bych nemela problem s tim, ze cukrovi nebude mit nikdo :nevim: na stul si to muzete dat ke kafi, az pujdou deti po o spat…jestli teda musis, tak dej na talir normalne koipitelne susenky pro kojence :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13498
21.11.21 08:19

Podvodnice neobalene v cukru. Domácí piškoty. Ale asi bych dala i to linecke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat