Přikrm u předčasně narozených dětí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
79
23.11.21 18:57

Přikrm u předčasně narozených dětí

Dobrý den ženy, mám na vás otázku malé budou 4. Měsíce příští týden ale je predčastně narozená a chci se zeptat na přikrm 7.12. Poradna samozřejmě to necháme na paní doktorce ale zajímalo by mě co vám třeba řekli vaše paní doktorky u mrňat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
903
23.11.21 18:59

@Ann000 o kolik dříve je narozená? A kojíš nebo dáváš UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28384
23.11.21 19:04

Tak jestli máš pocit, že je to brzy, tak to nedělej :nevim: vždyť je to úplně jedno kdy začne jíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29407
23.11.21 19:08

U velmi předčasně narozených dětí v rodine doktorka vždy operovala s korigoványm věkem. Takže podle něj odvozovala vše: očkování, příkrmy, psychomotoricky vývoj.
Takže za sebe bych opravdu nedonošenci s kalendářním věkem 4 měsíce (Kolik je jí korigovane, 2?) nezatěžovala nedovyvinute trávení nějakými příkrmy. Střeva jsou základem imunuty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56985
23.11.21 19:21

Dcera byla narozená o 5 týdnů dřív. Od 3. měsíce byla na UM a příkrmy jsme měli doktorkou doporučené až od 7. měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17794
23.11.21 19:22

Moje dcerka se narodila o mesic driv a doktorka mě dfo prikrmu tlacila dost tvrdě, korigo vek nezohlednovala, ze to se pry bere v potaz jen u motorickeho vývoje :roll: Začala jsem pozdeji a jen proto, ze blbe pribirala (na coz nakonec prikrm stejně nemel vliv). Udělej to podle sebe. Pokud chceš zacit později a nechceš lhat, že už přikrmujes, rekni, ze to zkoušíte a dite nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2172
23.11.21 19:40

Záleží o jak dlouho je narozena dříve a jak prospívá :nevim:
Zbytečně bych to neurychlovala, jen pokud by mimčo nepřibíralo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26708
23.11.21 20:10

Řiď se korigovaným věkem, ne skutečným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
23.11.21 20:21

Malá je o měsíc jen, teď ji vlastně budou 4 měsíce. No právě že vubec nevím každopádně jdeme do poradny tak uvidíme co na nás paní doktorka vybafne. Na očkování jdeme až teď protože tím jak byla malinka tak nám to o měsíc odložila tak uvidíme jak ro bude :) :palec: každopádně děkujeme za rady malá právě trpí asi kolikou což se furt napina a bolí ji to brisko… už jsem z toho hotová

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29407
23.11.21 21:15

@Ann000 Tak jestli ji bolí břicho, tak do ní určitě necpi příkrmy. Traveni evuidentne ještě připravené nemá.
Ono ji nic neuteče.
Edit: Moje donosene děti byly plne kojené šest měsíců, jedno vzali příkrmy na milost až v 10 měsícich.
Takže fakt není důvod někam spěchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
25.11.21 13:53

7.12. Jdeme do poradny tak jsem zvědavá co nám paní doktorka řekne, ano narodila se o měsíc dřív.
:roll: a to jdeme i na první očkování protože nám to o měsíc posunula. Kvůli tomu že se narodila o měsíc dřív :nevim: jinak byla v pohodě vše bylo v pořádku. :palec: děkuji ženy za odpověď 8o uvidíme co na nás vybali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17794
25.11.21 14:37

@Ann000 Hele, i kdyby vybalila, ze mas zacit (a nejake blbosti o imunologickych oknech), tak se rid podle sebe. Jestli trpi na bříško, tak v klidu pockej, nic neuteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat