množství tekutin

1102
22.8.09 20:37

množství tekutin

Ahoj maminky chtěla bych vědět jak hodně si myslíte že ovlivní množství vypitých tekutin kvalitu a množství mlíka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
22.8.09 20:44

Kvalitu nevím, ale množství určitě ano. Dle vlastní zkušenosti když jsem jeden den nepila, tak druhý až třetí den bylo mléka žalostně málo.

• Nahlásit
  • Citovat
8297
22.8.09 20:57

Jakmile zapomenu pít, tak se Mates u prsa vzteká a musí tahat jak blázen. To samé ale s jídlem.
Co se kvality týká, tak jasně, že se charakter tekutin promítne zřejmě do chuti i „účinků“ mlíka, tj. z pití přespříliš kravského mlíka jsou prdy a bolebřich, kojící čaj prdíky uvolńuje, ale nemyslím, že by množství vypitých tekutin nějak ovlivnilo kvalitu - měla jsi na mysli, že by bylo moc řídké, nebo tak něco? Prsa si vezmou, co potřebujou, přebytky vyčůráš :wink:
Jinak já v porodce vypila 5l čaje, měla jsem pořád šílenou žizeň, nevím, jestli to pomohlo, ale Mates se narodil v sobotu ráno a v pondělí nad ránem jsem už měla prsa nalitý jak balóny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
23.8.09 09:11

Díky zaodpověd psala jsem si i na kojeni.net, a otpově´t byla stejná kvalitu ne ale množství ano. Optimum 2-3litry -tekutin stačí voda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama