Množství UM u miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.1.22 23:09

Množství UM u miminka

Ahoj, mám 20 denní miminko a asi má růstový spurt. Během jednoho krmení je schopný sníst třeba 150ml UM. Setkal se s tím někdo? Mě to přijde až moc ale dokud nemá dost, tak jen řve..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8
20.1.22 09:49

Zkuste zavolat pediatrovi. Kdyz je miminko pak spokojene, tak je podle me vse v poradku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
20.1.22 09:51

Dala bych mu kolik chce… Dcerka kolikrát taky takhle „žrala“, pak zase pila míň… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.22 13:31

Taky jsme davali podle chuti, i kdyz mi nekdy prislo, ze pije fakt moc. Kdyz jsme meli jistotu, ze nekrici kvuli necemu jinemu a mlikem se jenom neuklidnuje, tak proc ho mucit hlady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.22 15:12

@edna.krabappel když mě už těch 150-180ml přijde moc, na tak malé miminko :lol: Ale četla jsem o růstovém sprutu, tak doufám, že ho to přejde.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.22 15:13

@Cucajz Dávám, jinak by jen řval. Uklidní se až jak u jídla usne a je spokojený :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
20.1.22 15:38
@Dominika611 píše:
@Cucajz Dávám, jinak by jen řval. Uklidní se až jak u jídla usne a je spokojený :nevim:

Tak v tom případě bych to asi opravdu neřešila.. Evidentně je jedlík a prostě má hlad. Každé mimčo je jiné a ono se to časem zase ustálí a bude pít o něco méně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.22 16:20

@Cucajz já jen potřebovala slyšet názor druhých. Měla jsem strach abych mu nějak tím množstvím třeba neublížila. Je fakt, že občas ublinkne po jídle ale to je minimálně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat