mobilní telefon a USB,

1102
25.1.07 16:33

mobilní telefon a USB,

Mám mobilní telefon Samsung X660, koupila jsem k němu USB KABEL, bohužel mi to přišlo bez instalačního CD :evil: ,potřebovala bych si stáhnout videa a fotky poradíte mi někdo. DÍKY MOC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10410
25.1.07 19:50

ahoj, zkusila jsi už připojit telefon k PC? Někdy si Windows najdou ovladače samy. Ale určitě u mobilu bys měla mít CD, ke kabelu být nemusí.
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
10.9.17 13:28

Ahojky.. :),nevíte odpověď na tento problém?.. :think: Dříve mi připojení kabelem USB telefonu s PC se mi na mobilu objevala hláška sama..-přejete si pouze nabít, přejete načíst soubory v tel pro přenos atd, atd, a navíc byl pak vidět když jsem otevřel složku v PC-tento počítač. Nyní mi to při připojení nic nenačte :nevim: :roll: :think:,pouse se sám začne nabíjet, v pc ho nevidím, nemohu na něj nic přenést z PC,,,písničky atd.. :zed: Kde by mohl být prosím problém? Děkuji za info.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3381
10.9.17 14:43

@Bjustřík
Mně tohle někdy dělá u čtečky. Někdy stačí zkusit jiný USB vstup v počítači.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
10.9.17 14:56
@renduli píše:
@Bjustřík
Mně tohle někdy dělá u čtečky. Někdy stačí zkusit jiný USB vstup v počítači.

Díky za radu.. :palec: :kytka:,ale jak už to někdy bývá.. :),zatahal jsem za kabel, párkrát vytáhl zatáhl a hle.. 8o :palec:,najednou to zase šlo, přetáhl si zase pár písniček.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
10.9.17 14:57
@Bjustřík píše:
Díky za radu.. :palec: :kytka:,ale jak už to někdy bývá.. :),zatahal jsem za kabel, párkrát vytáhl zatáhl a hle.. 8o :palec:,najednou to zase šlo, přetáhl si zase pár písniček.. :),uvidím do budoucnosti..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama