Moč v době menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 15:59
Moč v době menstruace

Ahoj Holky, asi blby dotaz, ale mam ted ms 2.den a samozřejmě mam vždy krev na papíře po utreni nebo kousky v míse. ale dneska jsem pri ceste autem byla nucena curat v lese ve stoje a koukam na ten proud a byl zpocarltku doruzova.mate to taky? Pardon. Nic mě neboli a v moci jsem pred ms nic nikdy nepozorovala..

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 13.04.18 16:04

Tak sebou asi proud moči vzal i krev z povrchu pochvy. Tak se příště pořádně utři a načurej třeba do skleničky a uvidíš…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61395 příspěvků 3 inzeráty 13.04.18 16:06

To bude skleróza v pokročilém stadiu…

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 13.04.18 16:07

A kolikata je to tvoje menstruace? :think:

Anonymní  13.04.18 16:25

@hapolda nj, já vím…Ale já ten proud moci nikdy nepozorovala..az ted v tom stoje :mrgreen:

aiwwa
Extra třída :D 14176 příspěvků 13.04.18 16:39

Pardon za OT, ale jak se čůrat ve stoje a nenačůrat si do bot? :lol:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 2747 příspěvků 13.04.18 16:44

Jestli čůráš ve stoje, tak jsi chlap a krev v moči bych teda řešila, kámo :think: :lol:

Anonymní  13.04.18 16:47

No jako na bobku :mrgreen: proste můžeš koukat na ten proud moci…když sedím na wc, tak nikoli..resp. nekoukam :)

karkarka
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 13.04.18 17:48

A dopoledne si zalozila to same tema. odpovedi tam se ti nezdaly dost dobré? Nejsi nahodou nejakej uchyl? Protoze zenska, ktera ma menstruaci, normalne vi, jak pri ni vypada kdyz jde na malou.

Anonymní  13.04.18 17:55

Uchyl fakt nejsem..v ranní diskusi byla jen 1 odpověď.. Já mela krev v moci a následnej zanet mocaku pred x lety, tak mam z toho vítr. pardon, že nezkoumam pořádně pokazdy co ze mě jde.

malá_holka
Závislačka 4142 příspěvků 13.04.18 18:16
@Anonymní píše:
Uchyl fakt nejsem..v ranní diskusi byla jen 1 odpověď.. Já mela krev v moci a následnej zanet mocaku pred x lety, tak mam z toho vítr. pardon, že nezkoumam pořádně pokazdy co ze mě jde.

je to normální. Ikdyž ja používám tampony a růžový to nemám, je to pořád stejný, jen to s sebou nabere menses a pak je to v míse červený. Jestli se ti něco nezdá, zajdi k doktorovi.

Anonymní  13.04.18 18:26

@malá_holka diky.ja prave jen vložky…Ale koukam na to ted cely odpol na wc a je to normalni moc..asi to fakt vzalo kousky krve nekde zaschlý.

Petule030
Kelišová 5637 příspěvků 13.04.18 20:04

Ona ta menstruační krev je smíchaná i s hlenem a proto se to kolikrát táhne i bez močení. Když se přidá proud moči, vezme to s sebou i tu ms krev, která se může táhnout a přitom se chvilku držet. Až to proud odplaví, v záchodové míse to shledáš jako cucky krve.
Možná je popis trochu nechutný, ale vysvětlení jsem tady nenašla. Lékaře bych řešila, kdyby se to stávalo mimo měsíčky.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 13.04.18 21:00

Tak to je snad normální, že druhý den menstruace je krev „jakože“ i při močení…Druhý den bývá MS obvykle nejsilnejsi a jak to porad teče, tak moč tu krev „odplaví“ sebou…Nikdy jsem se nad tim nepozastavovala. Zánet močáku by si jiste poznala-pokud by jsi čurala krev, pak by jsi mela jiste i jiné problémy, bolesti, atd…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama