Močák nebo těhotná?

Anonymní
14.1.20 14:41

Močák nebo těhotná?

Ahojte holky.. od 1. Do 7. Ledna jsem měla m/s jako klasicky.. jenže 10. A 11. Mi najednou začalo téct spoustu krve z “kamarádky” ( :D ) říkala jsem si, že je to buď zranění od přítele nebo dozvuk ms.. už od toho 7. Chodím hodně na malou ale bohužel od pondělí od rána ještě jednou tolik a přijde mi, že mám zánět močáku.. jen to na konci malé nebolí, nemám v moči krev ani nic (krev se mi při každém zánětu vyhne).. před mou ms jsme se s přítelem bavili, jestli náhodou nebudu těhotná.. až teď jsem si to nějak spojila.. na testu / ale pocity mám fakt šílené.. brnění, tlak, nepříjemné pocity v žaludku.. pocity na zvracení ale nezvracím.. měla jste některá něco podobného? Zatím piju brusinky a pokud neodezní tak doktor.. ale teď je to v začátku, tak jdu pro radu spíše sem :D díky ????????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

617
14.1.20 14:53

No já bych moc nečekala. Osobně mám se zánětem močáku fakt špatný zkušenosti a čím dřív řešit tím líp. Pokud ještě nechceš k dr. Tak buď hodně v teple a kup si něco volně prodejneho. Těhotenství to nebude. Ms proběhla a test negativní.

Příspěvek upraven 14.01.20 v 16:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 14:55

@Jessica4 díky moc :) právě vím, že ms je možná i při těhotenství, radši se tedy ptám jestli měl někdo podobný problém :) díky moc :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
8644
14.1.20 15:00

S tehu bych nepočítala protože si měla od 1-7 ms a to znamená že by si měla mít ovu kolem 12.1 coz jsou 2 dny..hele nemusí to být přímo zánět mocaku ale můžeš být prochladla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 15:10

@Kajka9 ovu vychází právě až na zítra :nevim: tehu jsme naplánovali, ptám se pro info

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 15:10
@Anonymní píše:
@Kajka9 ovu vychází právě až na zítra :nevim: tehu jsme naplánovali, ptám se pro info
*neplánovali :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
5447
14.1.20 15:11

Těhotná nejsi, ale hlidej si ten mocak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu