Močení s předkožkou nebo bez

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gffhvfdrdf
Nováček 1 příspěvek 30.04.18 11:11
močení s předkožkou nebo bez

Ahoj.
mam dotaz memu synovy ke 6 let. V 5 mu dr. strhla predkozku. :oops:.a řekla ze ma mocit bez ni. Jaky názor mate vy, ma mocit s nebo bez.
děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 30.04.18 11:35
@gffhvfdrdf píše:
Ahoj.
mam dotaz memu synovy ke 6 let. V 5 mu dr. strhla predkozku. :oops:.a řekla ze ma mocit bez ni. Jaky názor mate vy, ma mocit s nebo bez.
děkuji :mavam:

Jj, částečně stáhnout. Ale to by měl synovi vysvětlit otec, jak na to… :palec:

Verun83
Echt Kelišová 7885 příspěvků 33 inzerátů 30.04.18 13:52

Syn moci s predkozkou

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 30.04.18 16:04

Určitě naučit BEZ (s částečným přetažením). Není to otázka „výběru“, ale hygienická a zdravotní nezbytnost a pokud to otec (který to sám dělá) nevysvětlí synovi, tak :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: Samozřejmě právě od těch cca 7 let. Je to dobré i kvůli lepšímu míření :roll: a je to naprostá SAMOZŘEJMOST, o které se nemusí diskutovat. :palec:

Verun83
Echt Kelišová 7885 příspěvků 33 inzerátů 30.04.18 19:12
@Jirka765 píše:
Určitě naučit BEZ (s částečným přetažením). Není to otázka „výběru“, ale hygienická a zdravotní nezbytnost a pokud to otec (který to sám dělá) nevysvětlí synovi, tak :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: Samozřejmě právě od těch cca 7 let. Je to dobré i kvůli lepšímu míření :roll: a je to naprostá SAMOZŘEJMOST, o které se nemusí diskutovat. :palec:

Manzel moci taky s predkozkou.

Tamtama
Extra třída :D 11228 příspěvků 30.04.18 21:35

Nikdy mě nenapadlo zkoumat, jak kluci čůrají. Vzhledem k tomu, že ani jeden zatím nestáhne, tak asi s. :nevim:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 30.04.18 22:16
@Verun83 píše:

Asi mu to doteď nikdo neřekl. :think: Ale doporučuje se to, resp. ta doktorka z úvodního příspěvku má výjimečně pravdu. Je to kvůli zánětům, BXO atd.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 30.04.18 22:18
@Tamtama píše:
Nikdy mě nenapadlo zkoumat, jak kluci čůrají. Vzhledem k tomu, že ani jeden zatím nestáhne, tak asi s. :nevim:

Zkuste případně slézovou mast. Je tady o ní dost. :think:

Tamtama
Extra třída :D 11228 příspěvků 30.04.18 22:49
@Jirka765 píše:
Zkuste případně slézovou mast. Je tady o ní dost. :think:

Proč? :think:

gin 124
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 02.05.18 00:31
@Verun83 píše:

Elektronický hlídací pes se mi rozsvítil.

Na to jsou mezi doktory naprosto rozporuplné názory. Účastník rakouského serveru netdoktor k tomu zžíravě a po pravdě napsal, že na to mají tři rozdílní doktorští odborníci čtyři naprosto protichůdné názory. Takže jediný lék k tomu je pustit si starobylou písničku od Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra z dob, když byl ještě státním presidentem Antonín Novotný, která nemá s politikou nic společného, ale tehdy to byl šlágr

https://www.youtube.com/watch?…

Pesimistaa
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 02.05.18 00:48
@gffhvfdrdf píše: Ahoj.
děkuji :mavam:

pokud mozno bez, hygiena predevsim,
a navic, pokud mu predkozku muselia doktorka uvolnovat, je treba ji cvicit, aby se zase nestahla

gin 124
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 03.05.18 16:32
@Jirka765 píše:
Určitě naučit BEZ (s částečným přetažením). Není to otázka „výběru“, ale hygienická a zdravotní nezbytnost a pokud to otec (který to sám dělá) nevysvětlí synovi, tak :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: Samozřejmě právě od těch cca 7 let. Je to dobré i kvůli lepšímu míření :roll: a je to naprostá SAMOZŘEJMOST, o které se nemusí diskutovat. :palec:

Tu z někoho čiší hygienová hysterie. Bez nutné není, ale já sám osobně bez. Od té doby nejsou problémy s potřísněným okolím mísy.

gin 124
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 03.05.18 16:33
@gin 124 píše:
Tu z někoho čiší hygienová hysterie. Bez nutné není, ale já sám osobně už roky bez. Od té doby nejsou problémy s potřísněným okolím mísy.

gin 124
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 03.05.18 16:35
@gin 124 píše:

Popletl jsem opravu, ale to je jedno, podíval jsem se na počet svých příspěvků a vidím, že jich budu muset ještě přes dvacet nahnat.

gin 124
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 03.05.18 16:40
@Tamtama píše:
Nikdy mě nenapadlo zkoumat, jak kluci čůrají. Vzhledem k tomu, že ani jeden zatím nestáhne, tak asi s. :nevim:

Na vás si pamatuju, vy jste se svou tchyní a zdravotní sestrou v rodině (asistentkou u zubaře), která tomu velice dobře rozumí, specifický případ. To je ale na soukromou zprávu, tou však vůbec žádný příspěvek nenaženu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama