Krev a hlen při stolici u 5letého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 25.04.18 20:55
Krev a hlen pri stolici u 5leteho

Rada bych nejake zkusenosti, syn ma uz 14dni bolesti pri stolici a krev..byli jsme v pondeli u dr udelala mu vyter a pry pokud to nebude neco bakterialniho musi na chirurgii na sondu do zadecku,,,mate s tim nekdo zkusenosti nevite co by to mohlo byt? Dekuji

Reklama

Reakce:

phoma
Echt Kelišová 7929 příspěvků 25.04.18 20:59

@evíček 84 u nas to byla campilobakterie mela jsem nervy jak pises hlen a krev drzim at to dopadne co nejlip

pannda
Kelišová 6269 příspěvků 28 inzerátů 25.04.18 20:59

Zřejmě ragady na sliznici, zkrátka praskliny při tuhé stolici. Mastičky pomůžou, klidně bych koupila Factu a mazala pravidelně i zevnitř

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 25.04.18 21:02

@pannda on ale nema tuhou stolici kdyby mel zacpu a tvrdy bobky tak mi je mi to jasny ale tak fakt nevim :think:

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 25.04.18 21:02

@phoma to vubec nevim co je :roll: :lol:

Anonymní  25.04.18 21:53

Můj syn má krev po stolici…ale jen pokud hodně tlačí.. s Dr sem to neresila… Myslíte že to mám řešit?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Andrea Pomeje se ztrácí před očima. Na všechno zůstala sama!

Starost o rodinný rozpočet změnil Andreu Pomeje k nepoznání. Toho si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama