Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Rada bych nejake zkusenosti, syn ma uz 14dni bolesti pri stolici a krev..byli jsme v pondeli u dr udelala mu vyter a pry pokud to nebude neco bakterialniho musi na chirurgii na sondu do zadecku,,,mate s tim nekdo zkusenosti nevite co by to mohlo byt? Dekuji
@evíček 84 u nas to byla campilobakterie mela jsem nervy jak pises hlen a krev drzim at to dopadne co nejlip
Zřejmě ragady na sliznici, zkrátka praskliny při tuhé stolici. Mastičky pomůžou, klidně bych koupila Factu a mazala pravidelně i zevnitř
@pannda on ale nema tuhou stolici kdyby mel zacpu a tvrdy bobky tak mi je mi to jasny ale tak fakt nevim ![]()
Můj syn má krev po stolici…ale jen pokud hodně tlačí.. s Dr sem to neresila… Myslíte že to mám řešit?