Krev a hlen při stolici u 5letého

1479
25.4.18 20:55

Krev a hlen pri stolici u 5leteho

Rada bych nejake zkusenosti, syn ma uz 14dni bolesti pri stolici a krev..byli jsme v pondeli u dr udelala mu vyter a pry pokud to nebude neco bakterialniho musi na chirurgii na sondu do zadecku,,,mate s tim nekdo zkusenosti nevite co by to mohlo byt? Dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7965
25.4.18 20:59

@evíček 84 u nas to byla campilobakterie mela jsem nervy jak pises hlen a krev drzim at to dopadne co nejlip

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9167
25.4.18 20:59

Zřejmě ragady na sliznici, zkrátka praskliny při tuhé stolici. Mastičky pomůžou, klidně bych koupila Factu a mazala pravidelně i zevnitř

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1479
25.4.18 21:02

@pannda on ale nema tuhou stolici kdyby mel zacpu a tvrdy bobky tak mi je mi to jasny ale tak fakt nevim :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1479
25.4.18 21:02

@phoma to vubec nevim co je :roll: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.18 21:53

Můj syn má krev po stolici…ale jen pokud hodně tlačí.. s Dr sem to neresila… Myslíte že to mám řešit?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek