Močová infekce těhotenství

Anonymní
29.5.21 08:08

Močová infekce těhotenství

Zdravím. Už od začátku tehu chodím na záchod velmi často, přes den nepočítám, v noci i 5 krát. Jsem 20.tyden a teď v noci jsem začala pozorovat že toto nevyčůrám tolik a ke konci cítím lehce pálení. V pondělí budu hned v volat gynekologové, ovšem do té doby, mohu si nějak pomoci sama? Nebo prostě více pít do pondělí? Žádné uro čaje doma nemám a ani nevím zda se můžou

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9010
29.5.21 08:18

Zajed si do lékárny tam ti něco poradí. Měla jsem takový prášek rozpustny ve vode co se může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8943
29.5.21 08:40

Blokurima, volně prodejná. Může se po celé těhotenství a jako možná jediný produkt účinkuje na e-coli, která stojí za nejčastější příčinou zánětu močáku. Blokurima má svůj web, kde se vše dočteš a dobře tam komunikuje doktor z té firmy. Rozdělají se tři pytlíky ve vodě ve velké konvi a popíjí celý den. Jeden pytlík na noc. Blokurima má hodně recenzí. A určitě moč na kultivaci k doktorovi. Jinak se Blokurima pije i s antibiotiky, kdybys dostala. Hodně pij, proplachuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8943
29.5.21 08:41
@JancaS84 píše:
Zajed si do lékárny tam ti něco poradí. Měla jsem takový prášek rozpustny ve vode co se může.

To byla určitě Blokurima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9010
29.5.21 09:14
@MartinaCV píše:
To byla určitě Blokurima.

Myslím, že ne. Nějaká novinka od Dr.Maxe. Ale já jsem to chytla opravdu hned na začátku. Zakladatelka to bude mít asi už rozjetejsi. Chodit 5× za noc není úplně normální takto ze začátku, ani vlastně ke konci bych řekla. Ještě mě napadlo nemáš náběh na cukrovku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
29.5.21 09:49

Urosept se může i v tehotenstvi, buď jsou to pytlicky co rozpustis ve vodě (ted v těhotenství mi to desne nechutná, ale rychle účinkuje) a nebo čaje. Já se s močakem už trapim nějakou dobu, ale hned jak to začnu cítit, tak si dám brusinky a prolivam se těmi čaji, ale naštěstí mi to vždycky ustoupí, kdyby nepomohlo, tak okamžitě k lékaři. A hlavně hodně pít a pít obyc neslazenou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
30.5.21 13:20

Take mam dobrou zkusenost s blokurima. Ale pokud nepomaha nebo je obava z vetsi infekce, gynekolig ma moznost dat nejnovejsi generaci atb-je to pouze jednorazove podani a pusobi jenom v miste problemu, maximalne setrne a ihned ucinne. Nazev je Rapidnorm 3000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 12:12

@JancaS84 to netuším, ještě jsem na testech na cukrovku nebyla. U synů jsem cukrovka neměla, tak snad ani teď ne. Na záchod takhle často chodím od začátku tehu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat