Modré čočky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 02.11.18 09:49
modre cocky

Dobry den chci se prosim vas zeptat jestli kdyz si objednam
kontaktni tmavě modré :* :* čočky prekryje to me hnede tmavé oči? A jak dlouho vydrží? vim ze se v nich nema spat ale nevim na jak dlouho mi vydrzi?? dekuju vsem :nevim: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Reakce:
Helca83
Kecalka 353 příspěvků 02.11.18 10:38

Tezko rict, hodne zalezi na znacce. Asi by mely prekryt Tvou barvu, mozna bude prosvitat, cekala bych ve vysledku tmavemodrou :nevim: A jak dlouho, to je individualni. Jestli s cockami nemas zkusenosti, tak zkus chvili - hodinu az dve, a postupne prodluzuj intervaly. O nekterych cockach nevim cely den, z jinych me po 5-6 hodinach pali oci…

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2063 příspěvků 02.11.18 10:46

Ac nosim kontaktni cocky skoro denne alespon 12 hodin, tak barevne mi nesedly zadne. Bezne v ocich necitim, barevne jsem citila a hlavne mi ta barva evidentne castecne prekryvala panenku, takze jsem videla zabarvene a neostre. Zkousela jsem x druhu (mam zelene oci, zkousela jsem tu samou barvu, jen jasnejsi).

Sue2008
Kecalka 123 příspěvků 02.11.18 11:04

@ELIbeta taky pruhledne nosim bezne, uz jsem dokonce v nich i spala a ok. Barevne jsem mela jen na maskarni a byla to hruza, prisly mi strasne tluste (ta barva nekde musi byt). Mozna kdyz investujes vic, jsou kvalitnejsi, ale ja bych do toho nesla :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >