Modřina u dcery (8) foto

18.11.15 21:02

Modřina u dcery (8) foto

Prosím vás poradte, co to muže být :-(.všimla jsem se při koupaní, prý se nikde nebouchla, byla jen ve škole, a asi ji nikdo neubližil což přisahala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5889
18.11.15 21:05

Není to kousnutí? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 21:06

Nějaký exkzem,,alergie nebo růže (nevim přesně název),modrinu mi to moc nepřipomíná, ale dívám se jen na mobilu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8818
18.11.15 21:08

Má to napuchlé jakoby tvrdší bouli pod tím? Naše takhle měla štípanec od mušek - můžou být i v listí na podzim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 21:12

To vypadá spíš jako popálenina/opařenína, než modřina :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 21:13

Má to hladký, nic tam necítím :-(,mám hruzu do rána než pujdem k dr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 21:14

Možná si to trochu škrabala prý to nebolí, vubec nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 21:14

@Daja.pribram a proč hrůzu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
18.11.15 21:15

Nedělali s holkama ve škole nějaké koniny? Jestli ji třeba při hře některá silněji nedržela za ruku, při nějakém tanecku nebo podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20230
18.11.15 21:16

S modřinou k doktorovi? dcera má potíže se srážlivostí krve nebo tak něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
18.11.15 21:17

Zrovna dneska jsem si na své prvňačce všimla, kolik modřin má na předloktí. To byla jedna vedle druhé. Jediný, kdo ji mastí, je její mladší ségra, chodí na aerobic, v družině má sportovky, ve škole tělocvik, sem tam se majzne o dveře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
18.11.15 21:20

To nic nebude. Možná má trochu citlivější kůži. Mě se například na zádech objevovaly delší krvavé šrámy, jakoby mě někdo bičoval(vypadalo to fakt hrozně, měla jsem to několik dní a dodnes se mi to občas udělá) a bylo to od toho, že jsem se opřela o něco nepohodlného, tvrdá židle atd. Vůbec jsem nevěděla, že to tam mám, kdyby mi to neřekli, no a asi by nikdo neuvěřil, že se něco takového může udělat z tak nevinné příčiny :) Takže ono to může vypadat děsivě, ale třeba ve škole jen dělali „ohníček“ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
18.11.15 21:22

Moje 3 leta dcera porad skace a dela blbarnny a cele novy ma posete ruzne staryma modrinkama, tedka naposledy cele koleno, protoze zem byla lava.. (starsi bratranec…).. 2 lety ma zase odobane celo, dneska loket a predlokti, byly na zemi vlacky.. a nohy to stejne jako dcera… u deti je to normalni, kolikrat staci malo a je to.. ja mam taky vsude modriny a u vetsiny nevim proc…

vypada to hruzostrasne, ale my jsme takove trestiprdla vsichni.. ja odmalicka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 21:23

@Rakosnicek1983 Proč asi?.nikdy nic takového neměla, nejaky nemoce atd :-(.Bojim se aby to něco nebylo vážnýho.(má dcera i já mame neurofibramitozu).to snad k tomu nepatří, jen takové klasické znamenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 21:23

@Vlkoška Né,je na nový škola nová, jen sedi zatím v lavici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama