Modřinka na loktě

Anonymní
8.5.21 23:46

modřinka na loktě

Ahoj,
zevnitř loktu jakoby „směrem k tělu“ se mi objevila, vypadá to jako taková malá modřinka, vše by bylo ok, ale já mám takový dojem, že už tam je třeba 2týdny :nevim:. Neni nějak vyditelná je taková světle šedohnědá, malá. Při dotyku malinko bolí ostatně jako modřina. Neřešila bych to, ale jelikož se mi zdá že už tam nějakou dobu je tak se bojím jestli to třeba nemůže naznačovat nějakou vážnější nemoc nebo něco jiného :,(. Budu ráda za veškeré rady, odpovědi.. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1455
8.5.21 23:47
:zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17403
8.5.21 23:48

Umřeš.

Kdy si byla naposledy na preventivní prohlídce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
9.5.21 00:54

Občas se modřina, zkrátka vyskytne… Objednej se k obvoďákovi ten ti určitě poradí. :palec:… Jestli tě to trápí tak neváhej :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21485
9.5.21 06:48

Kde seberou tyhle lidi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3713
9.5.21 06:51

To jako vazne tento dotaz :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
9.5.21 07:17

Modřiny se prostě objevují, nemohla ses praštil, ani o někom nevíš. Mohla ti někde prasknout nějaká mini žilka. Fakt by mě nenapadlo se bát kvůli modřině. Problém to bude, až se ti budou dělat ve velkém množství a velmi často a budeš k tomu třeba unavená nebo tak něco. Ale jedna izolovaná mala modrina fakt problém neznaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24455
9.5.21 09:46

Jedna modřina problém nedělá. Mohla ti prasknout žilka, mohla ses v noci praštit o pelest postele,…
Pokud nesleduješ víc nevysvětlitelných modřin po těle, nezačne to růst, výrazně bolet tak bych neřešila.
Kdyžtak můžeš zavolat obvoˇdákovi, když to nezmizí třeba další měsíc, co s tím, jeslti kožní nebo tě nezkoukne on, pro jistotu, protože několik týdnů neblednoucí modřina už je divná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat