Mohlo se stát, že jsem těhotná?

Anonymní
4.6.21 11:26

Mohlo se stát, že jsem těhotná?

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat…
Už je to 8 dní co jsem měla dostat dostat svoje dny ale stále nic. Břicho mě bolí celou dobu jako kdybych to měla dostat ale stále nic, chvíle během dne mi bývá špatně, že kolikrát je to už na hranici se zvracením a za poslední tak měsíc jsem přibrala 2kg a šlo mi to do břicha (jsem člověk co má problém přibrat a už minimálně 5 let se mi nedařilo přibrat). Antikoncepci neberu a sex mám pravidelně, ale přítel se teda do mě neudělá, jen když se blíží MS a je malá pravděpodobnost, ale někdy stačí málo…
Může být možnost že jsem těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1131
4.6.21 11:27

Nejlepší bude udělat si test..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5195
4.6.21 11:28

Jsi těhotná, tohle vím na 100 %

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 11:30

@Dara90 Test mám v plánu jen ještě nevím jestli mám ještě třeba pár dní poznat, aby nebylo brzo, aby byl přesnější

• Citovat
  • Nahlásit
9896
4.6.21 11:31

A chceš to vyvěštit z logru nebo křišťálové koule(logr je za příplatek).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
4.6.21 11:33

Když už máš 8 dní spoždění tak víc přesnější už test byla nemůže.
Taky jsem testovala 9. Den spoždění.
Pokud máš menstruaci pravidelnou a chráníte se pouze,,nedělá do mě” tak to na těhotenství vypadá. Uvidíš sama, dej vědět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
4.6.21 11:38

Udělej si test, když už mas zpoždění, tak by to ukázal spolehlivě,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 11:39

@Banane18 tak v tom případě asi ten test udělám :D ono všude čtu něco jiného každý mi říká něco jiného tak jsem nevěděla jestli není brzo, ale když ne tak to zkusím, abych v tom měla jasno. Menstruaci mám právě normálně přesnou jak hodinky, vždycky přišla přesně na den ještě brzy ráno.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16886
4.6.21 11:41

Pokud si měla nechráněný sex (a přerušovaná soulož je nechráněný sex, spoléhání na neplodné dny už tuplem) tak ano, můžeš být těhotná.

zajdi si do nejbližší lékárny či drogerie pro test, potřebuješ to vědět co nejdříve, aby si měla co nejširší pole možnosti řešení.

A pokud necheš být těhotná, tak si najdi nějakou antikoncepci, fakt je více metod než hormonální tabletky a kondom.

Ale tipuju že spíš budeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 11:45

@Ou tak my to stejně měli v plánu jen by to přišlo a nějaký dva měsíce dřív, extrémní problém by to nebyl, jen chceme mít jasno jestli se tomu začít přizpůsobit nebo ne :)

• Citovat
  • Nahlásit
5531
4.6.21 12:04
@Anonymní píše:
@Ou tak my to stejně měli v plánu jen by to přišlo a nějaký dva měsíce dřív, extrémní problém by to nebyl, jen chceme mít jasno jestli se tomu začít přizpůsobit nebo ne :)

Co dodat, že ano. Tahle záležitost šla vyřešit za pár minut. Lepší je udělat ze sebe nesvéprávnou a zeptat se na úplnou blbost, jinak si to neumím vysvětlit. Jsi dospěla, pravděpodobně těhotná. Určitě potřebuješ k tomu přizpůsobeni rozum, tak ho začni používat, bude se ti to velmi hodit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 12:06

@Trojlístek nepřijde mi špatný se na něco zeptat, jestli si to třeba jen nemamlouvam. Nevidím na tom nic špatného

• Citovat
  • Nahlásit
10905
4.6.21 12:09
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat…
Už je to 8 dní co jsem měla dostat dostat svoje dny ale stále nic. Břicho mě bolí celou dobu jako kdybych to měla dostat ale stále nic, chvíle během dne mi bývá špatně, že kolikrát je to už na hranici se zvracením a za poslední tak měsíc jsem přibrala 2kg a šlo mi to do břicha (jsem člověk co má problém přibrat a už minimálně 5 let se mi nedařilo přibrat). Antikoncepci neberu a sex mám pravidelně, ale přítel se teda do mě neudělá, jen když se blíží MSa je malá pravděpodobnost, ale někdy stačí málo…
Může být možnost že jsem těhotná?

Je dost pravděpodobné, že jsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10905
4.6.21 12:13
@Anonymní píše:
@Trojlístek nepřijde mi špatný se na něco zeptat, jestli si to třeba jen nemamlouvam. Nevidím na tom nic špatného

Nezlob se na mě, ale provozuješ pravidelný víceméně nechráněný sex, máš víc než týden zpožděnou jinak pravidelnou menstruaci a položíš otázku „Mohlo se stát, že jsem těhotná?“
Nějak nevím, co jsi čekala za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 12:17

@ivašot. Tak nechci si dávat zbytek cne falešný naděje a každý kolem mě mi spíš říká že to hned nemusí znamenat že jsem těhotná že to může být cokoliv

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat