Orgasmus v 1. Trimestru

Anonymní
4.6.21 10:32

Orgasmus v 1. Trimestru

Ahojte holky, mám fakt zvláštní dotaz.
Jsem přelom 7/8tt, normalne s chlapem nespime, máme oba strach, jsem po ZT, vymodleny mimino, ani chlap naštěstí (zatím) nechce. Já na to měla včera ale desnou chuť a chlap nikde. Tak jsem si to udělala sama, supsup rychle jen drazdenim klitorisu. Je možné ze by to mohlo miminku ublížit? Poslední dva dny mi bylo lehounce soufl, jinak mám celkem bezprinakove těhotenství, ale od onoho potěšeni jak lusknutim prstu je mi dobre, téměř nulová bolest prsou, nic. Už od včera plasim jestli jsem něco neposrala :? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1529
4.6.21 10:40

Prosimtě jak bys mu tim mohla ublížit? I kdyby to těhotenství nevyšlo, tak určitě ne kvůli orgasmu, to bysme ty děti neměla žádná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21661
4.6.21 10:41
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
4.6.21 10:44

Ten dotaz nemyslíš vážně, že ne. Řekni mi, že si jenom děláš srandu. Prosím.

Edit: čárka ve větě

Příspěvek upraven 04.06.21 v 11:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 10:44

@Nickjmeno mě by to fakt normálně ani nenapadlo, ještě jsem si zkoušela googlit a všude píšou jak je to naopak prospěšné a i i pro ten plod dobrý když jsou stahy delohy apod, jen mi bylo divny ze mi zmizely ty priznaky. Když jsem do te doby měla zaludek na houpacce a po něm najednou ne. To stejné prsa..

• Citovat
  • Nahlásit
10065
4.6.21 10:46

Rozhodně nikomu ani ničemu neublížíš. Já byla po třech ZT, sex samozřejmě v těhotenství zakázaný a orgasmus jsem měla dost často prostě samovolný ve spánku, nešlo to ovlivnit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 10:47

@Psssssst nechápu proč bych ho nemohla myslet vážně. Je to naše první vymodleny dítě. Na internetu je milion diskuzi o potratu po sexu/orgasmu apod. Všude píšou ze za to orgasmus nemůže, ze už bylo něco někde spatne. Já nekrvacim, nepotracim, jen mi je divne ze od te chvíle proste nemam těhotenské příznaky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 10:48

@marinka5 děkuji za normální odpoved :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
9860
4.6.21 10:49

Příznaky přichází a odchází. Orgasmus neublíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
4.6.21 10:49
@Anonymní píše:
@Nickjmeno mě by to fakt normálně ani nenapadlo, ještě jsem si zkoušela googlit a všude píšou jak je to naopak prospěšné a i i pro ten plod dobrý když jsou stahy delohy apod, jen mi bylo divny ze mi zmizely ty priznaky. Když jsem do te doby měla zaludek na houpacce a po něm najednou ne. To stejné prsa..

To může být jen náhoda, buď ráda, že je nemáš ;) já neměla první těhotenství kromě drobný únavy žádný příznaky a mam zdravou puberťačku, u druhýho sem zvracela každý den a bylo to zamlklý, ty příznaky jsou spíš „náhoda“ než znak toho jak těhotenství dopadne,… nejlepší je se tolik nepozorovat, vím o čem mluvim, po tom zamlklym jsem otěhotněla znova a zvracim vždycky jen před kontrolou a to si říkám, že na to tak nemyslím a stejně mám někde vzadu v hlavě pořád kontrolku „co kdyby“,.. kdybych se hlídala ve všem, tak už sem v blazinci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 10:50

@JancaS84 to už jsem vypozorovala. Jen mi bylo divny ze fakt jak na lusknuti prstu po orgasmu se vytratili. Přitom ještě pět minut před jsem měla zaludek na vode :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1833
4.6.21 10:52

Jako byla tu čínská polévka, banán, ale ty jsi vyhrála zcela jistě ten nejstupidnější dotaz těhotné. Gratuluji- pobavilo. Narodí se ti nymfomanka. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21650
4.6.21 10:53

Příznaky ti mohly zmizet, protože se ti po orgasmu vyplavily endorfiny. Ty pomáhají uklidňovat. Já si tím úspěšně léčím bolesti hlavy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
4.6.21 10:56

Ježíši.. Neublíží, není důvod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 10:56

Všem normálním děkuji moc za odpoved. Ty nenormální rejpalky si je strčte třeba do vaši pěkný zadnice :dance:
Je to naše první dítě, predtim pouze zamlkle těhotenství. Na internetu je milionsropdesat diskuzi o potratu vzápětí po sexu/orgasmu. Takže můj dotaz není první a poslední. Jak píšu - ihned poté mi opadly příznaky - kdyby se tak nestalo, tak se na tak i pro mě stupidní dotaz opravdu neptam a ani by mě nenapadl. Ale jako prvorodicka a vymodleny dítě po třech letech je proste STRACH z každý prkotiny!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat