Mohlo to dopadnout?

189
9.3.16 12:46

Mohlo to dopadnout?

Ahoj :) potřebuji poradit. Antikoncepci jsem vysadila před 14 dny. Tento víkend 4.- 7.3. podle výpočtů jsem měla mít ovulaci. S přítelem provozujeme přerušovaný styk. V sobotu a v neděli jsme ho měli taky, jen to přítel tolik neohlídal a potom jsem si všimla (asi po 15 minutách), že ze mě něco vyteklo a vypadalo to na jeho sperma, i když „ho“ ze mě vytáhnul, ale řekla bych že později. Mohu být těhotná? A vypočítala jsem si dobře ovulaci? První den MS byl 20.2. Děkuji za rady. Mimču se nebráníme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
maminka201
9.3.16 12:50

@Beruska95 My měly přeruš. styk 10 měsícu a neotěhotněla jsem, ale pak jsme se začali snažit a hned se zadařilo..a jak dlouhé cykly máš?

• Citovat
  • Nahlásit
653
9.3.16 12:52

@Beruska95 no nevim.. Asi bych si nadeje nedelala ale neaka minimalni sance tam je..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
maminka201
9.3.16 12:55

@Dominika19 souhlas :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
6099
9.3.16 13:07

K tomu vypoctu ovulace, jak se ptas - jak sis „vypocitala“ ovulaci? Merilas BT, testovalas ovutesty nebo sis to jej spocitala nekde na online kalkulacce? Pokud mas ovu zmerenou/testovanou, tak vis na den presne, kdy ovulace probehla, a sance i pres to vytahnuti minimalne teoreticka je, zvlast pokud vytahl pozde :mrgreen:. Pokud jen tipujes podle nejakeho pofiderniho vypoctu na internetu, tak sorry, ale takhle ovulaci urcovat fakt nejde, nejsme stroje, aby to nejaky vzorec na webu 100 % spocital :nevim:

Jinak s MS od 20.2. si byla o vikendu 15.-16.den cyklu, ze… takze jo, nejaka sance asi je, ale neupinala bych se k tomu. Ja maivam treba ovu az 21.den cyklu, takze 15.den muzu sexovat jak chci a nic z toho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
9.3.16 13:59

@Beruska95
Asi Te vubec nechapu…
Chcete oba dite… a jste schopni se o nej postarat, pripadne Ty sama, kdyby vztah nevysel…
Proc prerusujete? Ty moc chces dite a chlap ho vyndava a pak pozorujes, co z Tebe tece? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
9.3.16 14:06

@Leppäkerttu Vysadila jsem antikoncepci po 5 letech, takže nevím kdy ovulaci mám. Proto jsem to počítala podle netu, vím, že se na to nedá spoléhat. Jen mě zajímá, jaká je pravděpodobnost otěhonění, když se do mě „trochu“ udělal. Kdy si mám udělat test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
9.3.16 14:08

@soney Vysadila jsem antikoncepci teprve před 14 dny a řekli jsme si, že tomu necháme volný průběh, takže se zatím o to vyloženě nesnažíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
9.3.16 14:11

@maminka201 Cykly mám dlouhé 28 dní, ale brala jsem antikoncepci, takže to ted asi budu mít jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
maminka201
9.3.16 14:14

@soney je mi to celé divné, četla jsi tu druhou založenou diskuzi :think: :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7637
9.3.16 14:16

@Beruska95 Pokud se mimču nebráníte, tak doporučuji heřmánkový čaj, klid a za dva, tři, čtyři týdny si udělat těhotenský test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
9.3.16 14:19

@maminka201 A co ti přijde divné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
9.3.16 14:19

@Premek_Orac Děkuji za radu, zkusím to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7637
9.3.16 14:21

@Beruska95 ;) Myslím to fakt dobře. Když si člověk projde většinu zdejších diskuzí, tak tohle jsou přeci hezký starosti, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
9.3.16 14:27

@Premek_Orac Já si taky myslím :-) všichni víme, jak některý chlapi jsou nerozhodný nebo hned neřeknou: „Jo tak zítra na to skočíme at jseš hned těhotná“ mají třeba nejdříve obavy, i když dítě chtějí. Zatím praktikujeme přerušovaný styk, i když teda někdy také ne. Já jako žena, která po dítěti touží to akorát víc prožívám a pozoruji se. Proto sem píšu, nemám zkušenosti. Jen někteří to hned odsuzují…já na to ted pořád myslím a doufám, že by se to třeba mohlo povést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat