Mohla jsem být těhotná a potratit?

4
22.12.19 16:44

Mohlo "to" odejít?

Ahojte holky,

už asi týden mi něco vrtá hlavou a ráda bych slyšela váš názor. Třeba má některá z vás podobnou zkušenost. S přítelem jsem se nedávno začali snažit o mimčo. MC mi trvá většinou mezi 26 - 30 dni. Měla jsem tušení, že bych mohla být těhotná a nechtěla jsem si hned dělat test a skutečně počkat, jestli nedorazí menstruace. 30. den stále nic a já už koupila test, že počkám ještě max. 2 dny, kdyby nedorazila. Jenže 31. dorazila a mám pocit, že hned od začátku v krvi byly takové menší kousky (občas je mívám během menstruace až třeba 3. den). Myslíte, že jsem třeba těhotná mohla být a prostě jsem to odmenstuovala? Omlouvám se za špatné výrazy. Nevím, jak lépe to popsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10727
22.12.19 16:48

@Nino91 kusy sliznice někdy mám, někdy ne. Kvuli tomu bych na těhotenství nemyslela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
22.12.19 16:55

Kousky sliznice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12876
22.12.19 17:05

@Nino91 určitě se nejednalo o žádné těhotenství, ale o normální menstuaci, malé kousky sliznice při MS jsou běžné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.12.19 17:10

@stinga @lachtanice86 Dobře, děkuji. Někdy dříve jsem právě četla, že se může plod odmentruovat, že se prostě neusadí. A vzhledem k tomu, že menstruace dorazila o den později, než jindy, tak jsem si říkala, jestli by to nemohlo být ono. Teď jsem jen smutná, že vůbec ta menstruace dorazila :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
22.12.19 17:38

Bohužel, prostě jen dorazila menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15637
22.12.19 17:54

Ano, mohlo to odejit. Je ti ten názor k něčemu? Kdyby sis udělala test, který vyjde 15 Kč /ks, nemusela jsi zakládat další deb. ilní diskuzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12833
22.12.19 18:10
@Nino91 píše:
@stinga @lachtanice86 Dobře, děkuji. Někdy dříve jsem právě četla, že se může plod odmentruovat, že se prostě neusadí. A vzhledem k tomu, že menstruace dorazila o den později, než jindy, tak jsem si říkala, jestli by to nemohlo být ono. Teď jsem jen smutná, že vůbec ta menstruace dorazila :(

Ano, může odejít s ms. Ale opravdu embryo pouhým okem neuvidíš. Jinak den zpoždění je naprosto ok. Nic, z čeho dělat vědu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.12.19 18:40

@terien Popravdě ano, je. Test jsem koupený měla, jak jsem psala. Ale neptala jsem se, jestli jsem těhotná, jen na možnost, že jsem to mohla odmenstruovat. I když bych si test udělala, nic by to nezměnilo. A jen tak mimochodem, to je nálada takhle před Vánocema ;) Nikdo tě nenutí sem do diskuze přidávat. Hezké svátky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.12.19 18:41

@P4ja Dobře, dekuju moc za reakci ;))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12833
22.12.19 19:03
@Nino91 píše:
@terien Popravdě ano, je. Test jsem koupený měla, jak jsem psala. Ale neptala jsem se, jestli jsem těhotná, jen na možnost, že jsem to mohla odmenstruovat. I když bych si test udělala, nic by to nezměnilo. A jen tak mimochodem, to je nálada takhle před Vánocema ;) Nikdo tě nenutí sem do diskuze přidávat. Hezké svátky!

Ta možnost je vždycky. Proto je fajn testovat až se zpožděním, protože je docela nanic, když před MS objevis druhou čárku, a potom přijde. Za mě lepší nevědět a nepátrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15637
22.12.19 19:06
@Nino91 píše:

Takže ses neptala na to, jestli jsi těhotná, ale na to, jestli jsi mohla být :lol: no nic, ať se ti ta nálada zlepší, když jsou ty vánoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1651
22.12.19 19:38

@Nino91 vzdyt jsi zpozdeni nemela, jestli mas az 30 dni cyklus, krvaceni 31.dc je prece 1. den nasledujiciho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 19:46
@Nino91 píše:
.
No, mě ale tak trochu přijde, že ty chceš slyšet, že jsi těhotná byla a odešlo to…
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama