Reklama

Mohou pít 2 leté děti černý čaj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 29.08.10 12:55
mohou pít 2 leté děti černý čaj

Prosím o radu.Můžu dávat pít svému dvouletému dítěti černý čaj. Vodu,šťávy a ani ředěný jusy nechce. Doposud pil dětský ovocný čaje,ale příjde my, že už je jich přepitej. Co dáváte pít dětem vy? Díky za rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kvaček
Extra třída :D 13419 příspěvků 29.08.10 13:01

Ahoj, tak my dva ještě nemáme, až v prosinci, ale malému dávám i bylinkové- ty pije dětské i černý čaj je dětský.
No a i ten normální pro dospěláky už něky dám

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 29.08.10 13:02

Nevím, jestli mohou, ale já bych nedala. To máš jako bys mu dala kafe. :nevim: Já malýmu vařím Roibos. Barevně to vypadá jako normální čaj, ale není v tom ten tein. :wink:

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 29.08.10 13:02

ahoj cerny bych vzhledem k vysokemu obsahu kofeinu nedavala- mala mi pije bily caj-nejnizsi obsah kofeinu z klasickych caju…- delaji se i s prichutemi- napr citrus , malina… je to jediny caj co mi vezme do pusy- dnes dosel tak si vzaal zeleny ale tam uz s tim kofeinem moc nevim… a jinak je o vode :-)

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 29.08.10 13:03

Ja davam Eme slaby, cerny caj s citronem kazdy rano,ma ho rada.Ovocne nebo detske by asi byly vhodnejsi,ale to moc nemusi.V nemocnici maji pro mimina taky cerny caj,tak si myslim,ze to tak hrozny nebude :wink:

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 29.08.10 13:07

černý čaj není moc dobrý -odvodnuje,u by­linkových je třeba vědět ,které bylina se pro dítě nehodí ,nejjistější je ovocný

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 29.08.10 13:09

Tak jeden hrníček slabého ho asi nezabije, ale jsou vhodnější. Zkus ten rooibos, ten je fakt dobrý. Majda má ráda i šípkový, ovocný, bylinkový(takové ty dětské, fenykl a spol), ale vede voda se sirupem nebo i bez.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 29.08.10 13:12

Nedávala bych kvůli theinu, když už, tak hodně ředěný. Čajů je dneska spousta a dost jich je i pro děti, určitě něco vybereš :wink:

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 29.08.10 13:13

hele fakt zkuste ten bily- je fajn :-) no pak dej vedet jak pokusy dopadly

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 29.08.10 14:51

V čaji je tein, ne kofein :roll: I když látka je to téměř stejná. Nejvíc je ho v černým čaji, méně v zeleným, nejmíň asi v bílým. Když čaj, tak sypaný, v dobré čajovně by měli poradit čajík vhodný pro tak maličké dítko. Jinak samo jsou dětské čaje, ale s heřmánkem jen při nachlazení. A nekupovala bych ty granulované, je to sajrajt sladkej :mrgreen:

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 29.08.10 17:19

Co normální ovocné? Je tolik příchůtí, to se nepřejí :-) A slabý černý bych klidně třeba ráno dala. Samozřejmě ne aby ho pil jako jediné pití celý den, ale 1 hrnek je podle mě v pohodě.

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 29.08.10 20:40

Malej pije černý čaj na střídačku s ovocným od roku, ale já luhuju jen 1 min, do velké 1,5 l konvice i pro nás, tak snad tam toho teinu moc nemá, páč vodu nechce potvůrka :mrgreen:

Kupovala jsem i ty granulované, ale ty mu moc nejedou, osobně mi chutnal fenyklový.

Hlavně, že pije, u nás bylo období skromného pití a v létě mám spíš strach z dehydratace, než z toho jaký pije čaj.

clara.12
Nováček 2 příspěvky 17.07.11 12:23

Tak my jsme černý čajík dali už po roce, za prvé malá měla průjem z rostoucích zoubků a za druhé jí ovocné moc nešmakují a ten černý jí chutná. Koupila jsem v lékárně černý čaj s anýzem se sníženým obsahem teinu a dlouho ho nelouhuju, myslím, že na střídačku s jinými čaji či vodou se v pohodě dá :wink:

byron 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.11 13:06
Eemii píše:
Ja davam Eme slaby, cerny caj s citronem kazdy rano,ma ho rada.Ovocne nebo detske by asi byly vhodnejsi,ale to moc nemusi.V nemocnici maji pro mimina taky cerny caj,tak si myslim,ze to tak hrozny nebude :wink:

Tak tohle přesně jsem chtěla napsat v nemocnicích dávají i miminům černý čaj, takhle se mi malý naučil na černý- byly mu 4 měsíce a žádný jiný pak nevypil, no…Tak já byla ráda, že pije

byron 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.11 13:10

A ted dceři dávám slaboučký černý čaj, ale tak jako že to tam namočím a vytáhnu skoro hned, ovocný jí taky moc nejede. Já si myslím, že třeba je lepší než ty granulované......

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >